رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

سید مهدی صمیمی فر - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

سید مهدی صمیمی فر

Loading the player...

سید مهدی صمیمی فر

Seyyed Mehdi Samimi Far

آقای سید مهدی صمیمی فر یکی از پیشکسوتان فوتبال استان قزوین می باشد که هم در سمت بازیکن و هم مربی دارای افتخارات زیادی می باشد. صمیمی فر از علاقه مندان و زحمت کشان فوتبال و فوتسال قزوین هستند که دلسوزانه و بدون هیچ چشم داشتی؛ به نوجوانان و جوانان شهر قزوین خدمت کرده و باشگاه بیمه حدیث را برای حمایت از فوتسال قزوین راه اندازی کردند.

ایشان شروع بازی فوتبال خود را به صورت آکادمی از دوره ابتدایی تحصیل و زیر نظر مربی پیشکسوت قزوین آقای نعمت الله شاه بلاغی معروف به شاه نعمت آغاز نمودند.ایشان در سن 16 سالگی به همراه جوانان محله خود(محله ملک آباد قزوین) تیمی فوتبالی به نام آیدا تشکیل دادند.تا اینکه یکی از پیشکسوتان آن زمان فوتبال قزوین به نام آقای صمیمی پیشنهاد می دهد که در ازای تغییر عنوان نام تیم به مشعل حاضر سرپرست و اسپانسر این تیم باشد.

تیم مشعل از سال 1352 به مدت بیست سال به طور پیاپی و مداوم حضوری پررنگ را در عرصه ورزشی کشور داشت.یکی از خاطرات شیرینی آقای صمیمی فر در اردوهای ورزشی این بود که همیشه به همراه خانواده؛تمام اعضای تیم و کادر فنی و مربیگری عازم شهر دیگر جهت مسابقه می شدند.

ایشان هم اکنون جز پیشکسوتان فوتبال قزوین با سابقه درخشان می باشند که به تربیت شاگردان فوتبال در استان قزوین همت می گمارند.