سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شبهای مینودری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شبهای مینودری

شب های مینودری

 برنامه ی شبانگاهی سیما با هدف و ترویج آداب و سنن پسندیده مردم استان قزوین همراه با ایجاد شور و نشاط و امید آفرینی در جامعه می باشد.

شبهای مینودری با دو مجری اجرا می شود که یک مجری بعنوان گرداننده اصلی برنامه و دیگری مجری بعنوان انعکاس دهنده ارتباطات مردمی و بیان نظرات و پیامک ها بینندگان محترم برنامه می باشد. در زمان اجرای برنامه نظر مخاطبین به وسیله زیر نویس اطلاع رسانی می شود. در لابه لای قسمت های مختلف برنامه نیز ضمن پخش وله ها و میان برنامه های مختلف، پخش نمایش به صورت ضبطی ، با حضور دو بازیگر زن و مرد وگزارش های متنوع از سطح شهر و استان تهیه و پخش شود. در بخش گزارش، برنامه در طول هفته به شهرستانهای استان سفر می کند و از آداب و رسوم مناطق مختلف گزارش های متنوعی تهیه و پخش می نماید .

 تهیه کنندگان این برنامه در نظر دارند هفته ای حداقل دوبار مهمان  محفل شب نشینی خانواده های استان قزوین باشند تا بهتر بتوانند رفتارها و آیین ها و مراسم های سنتی استان قزوین را در قاب تلویزیون منعکس نمایند. در این محفل گروه تهیه به معرفی آیین و رسوم قدیمی، فامیل ها وبازیهای دسته جمعی و خانوادگی می پردازد .

یکی از آیتم های جذاب این برنامه حضور عروسکی به نام «گل عمو» می باشد .گل عمو با کلام طنز و زبان شیرین قزوینی سعی دارد به برنامه طراوت و شوخی و نشاط خاصی دهد.

مسابقه تلفنی بصورت زنده،کوتاه و جذاب تدارک دیده شده است تا ضمن مشارکت مردم ،جذابیت برنامه نیز بیشتر منعکس گردد.

شبهای مینودری در54 قسمت (هرشب بجز چهارشنبه و جمعه شبها) ساعت 20 و45 دقیقه به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی آقایان تورجفرد - محلوجی و کارگردان آقایان بهاروند و مهدی از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.نمایش نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های شبکه قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
85% 374 a. نقطه سر خط
7% 31 b. تا آسمان
2% 7 c. باقلوا
6% 26 d. چهل ستون

کل آرا: 438

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.