سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

شب های آسمانی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب های آسمانی

  • تهیه کننده : رضا کبیری
  • کارگردان : کیانوش بهاروند
ویژه برنامه تلویزیونی« شب های آسمانی » در لیالی قدر به صورت زنده از ساعت ۲۳:۰۰ به مدت ۲۴۰ دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
به منظور بهره بردن مخاطبان از فضای معنوی و روحانی شب های قدر، سیمای مرکز قزوین با استقرار یک گروه رسانه ای در امامزاده حسین (ع) برنامه های شب های قدر را به مدت سه شب به صورت زنده در قالب برنامه «شب های آسمانی» پوشش خواهد داد.
شبکه قزوین همچنین تصاویر مراسم احیاء مسجد امام خمینی(ره) غیاث آباد و یکی از مساجد شهر محمدیه را  نیز به صورت زنده در گوشه تصویر برنامه «شب های آسمانی» نمایش می دهد.
شبکه استانی سیمای مرکز قزوین برای این شب ها برنامه های ویژه ای پیش بینی کرده که متشکل از بخش های مختلفی همچون گفتگوی کارشناسی ، گزارش ویژه، میهمانان ویژه، مداحی ونوحه خوانی در سوگ امیرالمومنین حضرت علی (ع) و پخش زنده دعای جوشن کبیر و مراسم قرآن به سرگرفتن است؛ که به صورت زنده پخش خواهند شد.
از اهداف برنامه پرداختن به نقش دعا و نیایش در زندگی، اهمیت ذکر و قرائت قرآن، احیاء و شب زنده داری شب قدر، استغفار و توبه از گناهان و تشویق مردم برای حضور در این مراسم باشکوه معنوی می باشد.
سال تولید: ۱۳۹۸