حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

شناسایی و معرفی روستاهای پاک استان - نمایش محتوایی خبر

 

 

شناسایی و معرفی روستاهای پاک استان

شناسایی و معرفی روستاهای پاک استان

شناسایی و معرفی روستاهای پاک استان

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در حال حاضر ۱۰۰ روستا پاک در استان شناسایی‌شده که با معرفی آن‌ها باید از اهالی تقدیر کرد تا الگوی دیگران شود.
 مختار کرمی اظهار داشت: در حال حاضر از مجموع دو هزار فرد ثبت‌نام‌شده برای حضور در کمپ‌ها ۵۰۰ نفر را زنان تشکیل می دهند که باید نسبت به تأمین کمپ اقدام کرد.
در ادامه طاهره بیگم سیدی مشاور امور بانوان و خانواده استانداری گفت: افزایش ۱۵ درصد زنان معتاد در استان هر چند از استاندارد کشوری پایین‌تر است اما نگران‌کننده است که باید برای آن اقدام کرد.
وی افزود: اگر مردی معتاد شود معمولاً زنان حامی خوبی برای ترک آن‌ها هستند اما اگر زنی معتاد شود شیرازه خانواده از هم پاشیده می‌شود و آسیب‌ها دوچندان است.
سیدی تصریح کرد: خوشبختانه فردی اعلام آمادگی کرده در استان کمپ ویژه بانوان را راه‌اندازی کند اما هزینه‌های آن سنگین است و نیازمند کمک دولتی است.
وی یادآور شد: باید یارانه و محل ایجاد کمپ را توسط استانداری تأمین کنیم تا این فرد با تأمین مابقی هزینه‌ها وارد این کار شود و انگیزه خدمت داشته باشد.
کاشی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین هم گفت: در کنار معرفی روستای پاک باید سایر آسیب‌ها ماند طلاق، سرقت، نزاع و خشونت را هم آسیب‌شناسی و راهکاری برای مقابله با آن پیدا کنیم.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.