جهش تولید | پنج‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۹

شناسایی 127 مرکز سرمایه گذاری در قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

شناسایی 127 مرکز سرمایه گذاری در قزوین


 سرپرست امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: 127 مرکز سرمایه گذاری در راستای جذب سرمایه گذار در این استان شناسایی و معرفی شده است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ منوچهر حبیبی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در باغستان جهاد کشاورزی برگزار شد، افزود: یکی از برکت های سفر اخیر دولت تدبیر و امید به استان، شناسایی 127 مرکز قابل سرمایه گذاری با ظرفیت 124 هزار میلیارد ریال اعتبار سرمایه گذاری در قزوین بود که با آمادگی کامل به سرمایه گذاران معرفی شدند.
به گفته سرپرست امور اقتصادی استانداری قزوین، در همین راستا حدود هفتاد بنگاه اقتصادی بزرگ برای سرمایه گذاری در استان قزوین اعلام آمادگی کرده و ما در سفر رئیس جمهوری نیز موفق شدیم 7 تفاهم نامه همکاری و یک هزار طرح را مبادله کنیم.
حبیبی با بیان اینکه در حوزه مسائل اقتصادی استان نیز گام های مهمی در این سفر برداشته شد، افزود: با راه اندازی سایت بهین یاب در خصوص کارخانه ها و صنایع نیمه فعال استان، با برنامه ریزی و نشست های مستمر اقدام به عمل آمده که در نهایت اشتغال آفرینی و رونق صنایع استان را هم به دنبال خواهد داشت.
وی با اشاره به راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان، اضافه کرد: تسهیل و تسریع خدمات سرمایه گذاری و پیگیری مسائل سرمایه گذاری را نیز به صورت واحد در دستور کار خود قرار داده ایم که امیدواریم شاهد موفقیت و توسعه این مرکز نیز باشیم.
منبع: خبرگزاری صدا و سیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.