جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

شهید ابوالفضل رضاییون - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

شهید ابوالفضل رضاییون

Loading the player...

دانلود

شهید ابوالفضل رضاییون

Martyr Abolfazl Rezaeion

این شهید بزرگوار در روز یکم اردیبهشت ماه سال ۱۳۴۳، در شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش ابوالفضل و مادرش آسیه ‌خانم (فوت۱۳۶۰) نام داشت. تا پایان سطح دوم در حوزه علمیه درس خواند. طلبه بود که از سوی یگان بسیج استان در جبهه حضور یافت. در روز بیست و هفتم بهمن ماه سال ۱۳۶۴، در هورالعظیم بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار او در بهشت‌زهرای شهر تهران قرار دارد.

فرازهایی بر وصیت نامه شهید بزرگوار:بسم الله الرحمن الرحیم. (ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون). مرده مپندارید آنانی که در راه خدا کشته شده‌اند، بلکه زنده‌اند؛ و نزد خداوند روزی می‌خورند.

درود و سلام به منجی بشریت مهدی موعود (عج ) و نایب بر حقش ابراهیم زمان و امید مستضعفان، امام امت، خمینی کبیر و با درود و سلام به سلحشوران اسلام در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل که با رزم خویش، پشت دشمنان اسلام را به خاک مالیده‌اند و می‌روند تا پایه‌های کفر را در هم کوبند و تجاوزگران را به سزای اعمال‌شان برسانند و با درود و سلام به ارواح شهدای اسلام که با ریختن خون خویش تداوم بخش انقلاب اسلامی شدند.

اول پیام برای امت شهیدپرور ایران که: ای امت اسلام، جبهه را گرم نگهدارید، مبادا امام را تنها بگذارید، همیشه پیرو ولایت فقیه باشید. اگر اسلام با ریخته شدن خون ما پایدار می‌ماند ؛اگر من صد جان داشتم در راه اسلام می‌دادم. ای امت اسلامی همه شهدا رفتند، وصیت‌ها نمودند، نصیحت‌ها کردند از جمله : طریقی، گروسی، فضایل باقری و ... ،اینها روز قیامت سر پل صراط جلوی‌تان را خواهند گرفت و آن موقع چه جواب دارید که بدهید، پس هوشیار باشید و با نفس خود مبارزه کنید و راه شهدا را ادامه دهید.

از شما تمنّا دارم که برای سلامتی امام امت و پیروزی رزمندگان اسلام دعا کنید و ضمناً افتخار کنید که فرزندی در راه خدا قربانی کرده‌اید و امیدوارم که روز قیامت پیش حضرت زهرا (س) روسفید باشید. راه شهدا را ادامه دهید و جبهه‌ها را فراموش نکنید و امیدوارم که شما هم مرا حلال کنید و از تمام فامیل‌ها و دوستان و آشنایان از طرف من حلالیت بطلبید و من همه‌ی شما را به خدای تبارک و تعالی می‌سپارم.