سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

شکایت کارگران قراردادی شرکت افق ماندگار مخابرات قزوین به دادگاه - نمایش محتوایی خبر

 

 

شکایت کارگران قراردادی شرکت افق ماندگار مخابرات قزوین به دادگاه

شکایت کارگران قراردادی شرکت افق ماندگار مخابرات قزوین به دادگاه

شکایت کارگران قراردادی شرکت افق ماندگار مخابرات قزوین به دادگاه

تعداد کارگران  قراردادی این شرکت در حالی به 150 تن می رسد که 118 نفر از آنان علیه شرکت افق ماندگار جنوب ، شرکت طرف قرارداد مخابرات به علت عدم احتساب پایه سنواتی و نپرداختن بخشی مانده مرخصی کارمندان به دادگاه شکایت کرده اند.
یکی از کارمندان این شرکت در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل را  بلای جان کارگران قرارداری شرکت مخابرات استان دانست و افزود: مدیران ارشد مخابرات استان در طرحی پنهانی که نسخه ای از آن به دست کارمندان افتاده، از نیروها خواسته اند برگه عدم اجرای طبقه بندی مشاغل را امضا کنند که در غیر این صورت اخراج میشوند.
به گفته برخی از کارمندان شرکت افق ماندگار مخابران استان قزوین در بررسی ها مشخص شده که این شرکت بابت سنوات خدمتی بطور میانگین 5 میلیون و بابت مرخصی 200 تا 250 هزار تومان باید به کارگران پرداخت کند و این در حالی است که  دو دادگاه اول به نفع آنان رای صادر شده  و دادگاه سوم نیز هفته بعد برگزار می شود.
به گفته یکی از کارمندان مخابرات فشار اخراج از کار، برخی از همکارنش را رنج می دهد و این در حالی است که برخی از این نیروها بیش از 10 سال سابقه کار دارند.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.