سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

شکوه حضور - نمایش محتوای صدا

 

 

شکوه حضور

نهضت اسلامي ايران در سال 1341 با اعتراض شديد حضرت امام خميني و روحانيت پيشرو به لايحه انجمن هاي ايالتي و ولايتي و آنچه كه محمدرضا شاه آن را " انقلاب سفيد شاه و ملت " نامید شروع شد و پس از سالها مبارزه سرانجام در روز 22 بهمن 1357، انقلاب اسلامی با مشارکت اکثریت قاطع مردم ایران به پیروزی رسید.

هر سال در روز 22 بهمن، مردم کشورمان برای بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در راهپیمایی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود شرکت می کنند تا اعتقاد و حمایت خود از این روز بزرگ و تاریخی را حتی سالها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کنند.

صدای مرکز قزوین همچون سالهای گذشته به منظور انعکاس حضور همه جانبه مردم در این جشن بزرگ اقدام به تهیه ویژه برنامه ای با عنوان« شکوه حضور» نموده است.

در این برنامه با بهره گیری از اشعار حماسی، دعوت به حضور هر چه بیشتر و گسترده تر مردم در راهپیمایی، پخش کلام امام و رهبری، بیان ضرورت همدلی و وحدت و آبادانی کشور از جمله موضوعات مهم این برنامه می باشد.

"شکوه حضور " ضمن انعکاس گزارش گزارشگران که بصورت زنده در میان مردم حضور دارند، از گزارشگران افتخاری سایر شهرستانها نیز استفاده می نماید تا بهتر و بیشتر توصیف و شرح حال و انگیزه حضور مردم بیان شود. در این برنامه بسته های مختلف صوتی حاوی بسته های صوتی با صدای تلفن های مردم ،گفتگوی کوتاه با نخبگان، ورزشکاران، هنرمندان و اساتید، پخش سخنان امام جمعه و استاندار محترم و سایر مسئولین استان و غیره.

خیابان خاطره: یکی از بخش های برنامه شکوه حضور، پخش بسته های صوتی با حال و هوای روزهای پرشکوه انقلاب در سال 57 که بیانگر حضور پر صلابت مردم قزوین در خیابانها و اماکن اصلی راهپیمایی در آن روزها، می باشد.

شکوه حضور به مدت 240 دقیقه به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا – گویندگان: سید علی سید علوی و زهره تقی پور- گزارشگران: امیر علی اکبر بیک، نوید بهبودی، گلی یوسف حلوایی، پریسا نقی زاده به صورت زنده در روز 22 بهمن تولید و از صدای مرکز پخش می گردد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگی: ابراهیم طاهری کیا

گویندگان: سید علی سید علوی و زهره تقی پور

گزارشگران: امیر علی اکبر بیک، نوید بهبودی، گلی یوسف حلوایی، پریسا نقی زاده

تاریخ تولید: 1394