سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

شیش شنبه ( 25 دی ) - نمایش محتوای صدا

 

 

شیش شنبه ( 25 دی )

نام برنامه : شیش شنبه
  • لیلا صادقی
  • نقی اسدی
  • صغری اینانلو

 

توضیحات :

در اوقات فراغت برای افزایش روحیه و ادامه کار و فعالیت در روز های بعد، لازم است نشاط و شادابی در میان خانواده ها تقویت شود تا بتوانند هفته کاری خود را با نشاط و پر انرژی آغاز نمایند . در این راستا رادیو قزوین اقدام به تهیه و تولید برنامه عصرگاهی با نام « شیش شنبه» نموده است. در این برنامه کوشیده می شود تا عصر جمعه ای شاد و پر نشاط برای شنوندگان محترم هم استانی فراهم بیاورد.

شیش شنبه جمعه ها بصورت زنده از ساعت 16 شروع و به مدت 3 ساعت از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد. این برنامه با هنرمندی و همکاری افراد ذیل تهیه می شود : 

تهیه کنندگی و کارگردانی و نمایشنامه نویسی مهدی(عبدالله) خدایی  - ادیتوری : سعید دلاوری و رضا داداشی  -  گویندگان: محمد حسین ناصری ، معصومه صادقی و زهره تقی پور - گروه نمایش: سید ابراهیم میر قاسمی ، محسن گیلک زاده ، عبدالله خدایی ، حبیب اعلاء الدینی ، رمضانعلی یوسفی ، سحر نجفی و پوران عزیزپور- ارتباطات: سهیلا کلیایی ، پوران عزیزپور و سهیلا کلیایی  -  -گزارشگران میرشهرام میر وهابی و علی اصغر کاکاوند - صدابرداران تولید و پخش : اصغر خدابنده   - علیرضا خدابنده لو- دستیار تهیه و طراح سوال  و آیتم ساز برنامه :  احسان هنر مندنیا .