جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

شیش شنبه - نمایش محتوای صدا

 

 

شیش شنبه

در اوقات فراغت برای افزایش روحیه و ادامه کار و فعالیت در روز های بعد، لازم است نشاط و شادابی در میان خانواده ها تقویت شود تا بتوانند هفته کاری خود را با نشاط و پر انرژی آغاز نمایند . در این راستا رادیو قزوین اقدام به تهیه و تولید برنامه عصرگاهی با نام « شیش شنبه» نموده است. در این برنامه کوشیده می شود تا عصر جمعه ای شاد و پر نشاط برای شنوندگان محترم هم استانی فراهم بیاورد.

آیتم های برنامه  "شیش شنبه " شامل: کلام مجریان که بیانگر حال و هوا و فضای عصر جمعه است ، پخش قسمت های مختلف نمایشی (کوتاه) ، بیان حکایات از رساله دلگشای عبید زاکانی و گلستان سعدی ، نگاهی طنز به خبرهای هفته ، پخش خاطرات خنده دار که توسط شنوندگان برای برنامه ارسال می شود . علاوه براین ، بخش های گزارشی متنوع همچون " میکروفن مخفی " و " اگر شما(جای فلان مسئول) بودی " ضبط و با رضایت گزارش شونده پخش می گردد. مصاحبه با بازیگران و عوامل نمایش   که در طول هفته ضبط و پخش شده اند ، پخش لطیفه های شنوندگان و نیز "صدای ماندگار " مانند صدای پدر بزرگ ها و یا مادربزرگ ها و ... ارسال گزارش های ارسالی از سوی شنوندگان و نیز پخش تصنیف ها و موسیقی های با کلام و بی کلام متنوع از عمده آیتم های برنامه می باشد.

حریف می طلبیم: آیتمی از برنامه شیش شنبه می باشد که بصورت مسابقه تلفنی در چهار بخش و به صورت زنده برگزار می شود و بدین گونه است که در بخش نخست دو نفر با هم رقابت می کنند و نفر بازنده حذف شده و نفر برنده ، حریف می طلبد و شنوندگان می توانند اعلام آمادگی کرده و حریف او شوند. ناگفته پیداست در صورت برنده شدن او نیز حریف خواهد طلبید و آخرین برنده ، برنده مسابقه خواهد بود.

شیش شنبه جمعه ها بصورت زنده از ساعت 16 شروع و به مدت 3 ساعت از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد. این برنامه با هنرمندی و همکاری افراد ذیل تهیه می شود : 

تهیه کنندگی و کارگردانی و نمایشنامه نویسی مهدی(عبدالله) خدایی  - ادیتوری : سعید دلاوری و رضا داداشی  -  گویندگان: محمد حسین ناصری ، معصومه صادقی و زهره تقی پور - گروه نمایش: سید ابراهیم میر قاسمی ، محسن گیلک زاده ، عبدالله خدایی ، حبیب اعلاء الدینی ، رمضانعلی یوسفی ، سحر نجفی و پوران عزیزپور- ارتباطات: سهیلا کلیایی ، پوران عزیزپور و سهیلا کلیایی  -  -گزارشگران میرشهرام میر وهابی و علی اصغر کاکاوند - صدابرداران تولید و پخش : اصغر خدابنده   - علیرضا خدابنده لو- دستیار تهیه و طراح سوال  و آیتم ساز برنامه :  احسان هنر مندنیا .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگی و کارگردانی و نمایشنامه نویسی: مهدی(عبدالله) خدایی

ادیتور ها: سعید دلاوری و رضا داداشی

گویندگان: محمد حسین ناصری ، معصومه صادقی و زهره تقی پور

گروه نمایش: سید ابراهیم میر قاسمی ، محسن گیلک زاده ، عبدالله خدایی ، حبیب اعلاء الدینی ، رمضانعلی یوسفی ، سحر نجفی و پوران عزیزپور

ارتباطات: سهیلا کلیایی ، پوران عزیزپور و سهیلا کلیایی

گزارشگران میرشهرام میر وهابی و علی اصغر کاکاوند

صدابردار تولید اصغر خدابنده و صدابردار پخش علیرضا خدابنده لو

دستیار تهیه و طراح سوال  و آیتم ساز برنامه احسان هنر مندنیا

تاریخ تولید: 1394