حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

صبح و نشاط - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

صبح و نشاط

صبح و نشاط

با هدف تشویق مردم به  ورزش و تحرک و نشاط و شادابی خانواده ها و گسترش فرهنگ ورزش همگانی ، همایش پیاده روی خانوادگی  در اولین هفته شهریور ماه 94 در استان قزوین برگزار می شود . این همایش برای اولین بار در سال ، در شهر قزوین برگزار شد و خانواده های قزوینی با استقبال از این مساله و حضور بی نظیر خود توانستند مقام اول را در سطح کشور کسب نمایند .

امسال نیز همچون سنوات گذشته علاوه بر پوشش رسانه ای این همایش بزرگ، صدا و سیمای مرکز قصد دارد تا به سفارش شبکه 3 سیما و همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین به پوشش این گردهمایی بزرگ اقدام نماید .

در این برنامه علاوه بر پخش تصاویر راهپیمایی و تشویق به ورزش همگانی ضمن مصاحبه با مردم در قسمت های مختلف برنامه از جاذبه ها و مناطق دیدنی استان و نیز برخی از غذاها و سوغات و شیرینی ها استان ذکر و تصاویر آن در قسمت های مختلف برنامه پخش می شود.

در قسمت های مختلف، تصاویر ورزشکاران مختلف که در محل برگزاری همایش حضور دارند و در حال تمرین و نمایش ورزش رشته خود می باشند پخش می شود.  در این همایش که صدها هزار نفر شرکت می کنند، در پایان جوایز ارزنده ای به قید قرعه به برندگان حاضر در این پیاده رویی خانوادگی اهداء می گردد.

صبح و نشاط از ساعت 8 تا 10 صبح روز جمعه مورخه 6/6/94 با اجرای آقایان کاویانی(مجری شبکه 3 سیما) و رشوند(مجری استان) ، به تهیه کنندگی آقای افشین بصیری از سیمای مرکز قزوین تهیه و بصورت زنده از شبکه 3  سیما پخش می گردد.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

 تهیه کننده:  بصیری

مجریان: آقایان کاویانی و رشوندنمایش نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های شبکه قزوین را بیشتر می پسندید؟(مهلت نظرسنجی تا 29 اسفندماه 96)
a.b.c.d.
% آرا
12% 66 صبح قزوین
51% 291 تیک تاک
26% 146 سزای معرفت
11% 63 شب های مینودری

کل آرا: 566

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ ۰۰:۰۰.