سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

صدای بهار - نمایش محتوای صدا

 

 

صدای بهار

صدای بهار

عید نوروز و جشن سال نو نزد ما ایرانیان از اصالت فرهنگی عمیقی برخوردار است و بحق می توان گفت که این آیین باستانی فراتر از تجدید خاطره یک تمدن و حتی حلقه پیوند گذشته ، حال و آینده است.

صدای مرکز قزوین در این راستا تلاش نموده است که رسالت اطلاع رسانی صحیح و بهنگام به مسافرین نوروزی و استفاده از فضای آغاز سال جدید برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی را مدنظر قرار دهد.

صدای بهار ویژه برنامه ای است که در ایام نوروز پخش خواهد شد و حال و هوای عیدانه با رویکرد استانی منعکس خواهد شد. این برنامه در ایام صبحگاهی نوروز به تعداد 15 برنامه 120 دقیقه ای از صدای مرکز قزوین تولید و پخش خواهد شد.

اهداف برنامه شامل تقویت و ترویج اخلاق و ارزش های اجتماعی ، تعمیق پیوندهای خانوادگی و ترویج صله رحم ، ترویج آداب و سنن صحیح ، تقویت اطلاعات و آگاهی های عمومی و ارتقای رفتارها و باورهای فردی و اجتماعی می باشد.

محورهای موضوعی برنامه شامل صله رحم ، دیدنی های استان ، سوغاتی های استان ، اطلاع رسانی های ستاد تسهیلات نوروزی ، هشدارهای انتظامی و جاده ای ، بهداشت سفر ، عنوان سال و معرفی شهرستان های استان می باشد.

برنامه دارای آیتم های متن برنامه ، معرفی جاذبه های گردشگری استان ، معرفی سوغاتی ها و صنایع دستی استان ، تبیین موضوع سال ، نکات بهداشتی پزشکی ، ارتباط تلفنی با روستاها و اشنایی با اداب و رسوم روستاهای استان ، آشنایی با دیدنی ها و سوغاتی های دیگر استان های کشور ، تلفن و پیامک های مردمی ، ارتباط زنده با دستگاههای ستاد تسهیلات نوروزی ، موسیقی با کلام و گزارش می باشد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگان : خانم ها اکرم السادات میری ، آرزو شهنواز ، آمنه پاکدامن و آقای ابراهیم طاهری کیا

تاریخ تولید: 1395