جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

صدای بهار - نمایش محتوای صدا

 

 

صدای بهار

Loading the player...
برنامه صدای بهار در تاریخ های 95/12/29 تا 96/1/1 ساعت 9:30  و در تاریخ های 96/1/2 تا 96/1/14 ساعت 10:00 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
نوروز تنها یک جشن نیست، یک فرهنگ است که در آن جشن¬ها، آیین¬ها و عناصر مختلف حضور دارند تا انسان را به آغازی دوباره نوید دهند. نوروز و سال نو همواره برای ایرانیان جایگاه خاصی داشته و دارد. شایسته است که بکوشیم آداب و سنن ملی را با ارزش¬های دینی و روح توحیدی و توأم با یاد خدا حفظ کنیم.
صدای مرکز قزوین در این راستا تلاش می نماید که رسالت اطلاع رسانی صحیح و بهنگام به مسافرین نوروزی و استفاده از فضای آغاز سال جدید برای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی را مدنظر قرار دهد.
اهداف برنامه شامل تقویت و ترویج اخلاق و ارزش های اجتماعی ، تعمیق پیوندهای خانوادگی و ترویج صله رحم ، ترویج آداب و سنن صحیح ، تقویت اطلاعات و آگاهی های عمومی و ارتقای رفتارها و باورهای فردی و اجتماعی می باشد.
برنامه دارای آیتم های متنوعی مانند متن برنامه ، معرفی جاذبه های گردشگری استان ، معرفی سوغاتی ها و صنایع دستی استان ، تبیین موضوع سال ، نکات بهداشتی پزشکی ، آشنایی با آداب و رسوم شهرها و روستاهای استان ، آشنایی با دیدنی ها و سوغاتی های دیگر استان های کشور ، تلفن و پیامک های مردمی ، ارتباط زنده با دستگاههای ستاد تسهیلات نوروزی ، موسیقی با کلام و گزارش می باشد.
تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کنندگان: گروه تهیه کنندگان
  • گویندگان: گروه گویندگان
  • گزارشگران: خانمها پریسا نقی زاده، غزل سلیمانیه، امیر علی اکبر بیک


نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
26% 9 a. صدای روستا
29% 10 b. گلستان قصه
24% 8 c. پندهای قندپهلو
21% 7 d. خندانک

کل آرا: 34

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.