جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

عملیات رسانه ای شبکه قزوین برای بازگشایی مدارس - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

عملیات رسانه ای شبکه قزوین برای بازگشایی مدارس


شبکه قزوین ویژه برنامه های متنوعی را با محوریت شروع سال تحصیلی جدید روی آنتن می برد.
به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ سیمای این مرکز با برنامه «صبح و زندگی» به صورت ویژه برنامه از اول مهر ماه  ساعت 06:45 صبح  به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید همراه مخاطبان خواهد بود.
حسن اکبری گفت: این برنامه همچنین با برقراری ارتباط زنده از دبیرستان نمونه علامه جعفری علاوه بر انعکاس حال و هوای دانش آموزان در اولین روز سال تحصیلی، سخنرانی استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین را هم از این مکان پخش می کند.
وی افزود: برنامه شبانگاهی شبکه قزوین با عنوان «شب های مینودری» هم در بخش های مختلف تا اول مهر به موضوع بازگشایی مدارس و لزوم توجه و آمادگی خانواده ها برای شروع سال تحصیلی فرزندان می پردازد.
اکبری ادامه داد: رادیو قزوین به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید برنامه های ویژه ای را در دستور کار دارد که از روز دوشنبه اول مهر همزمان با بازگشایی مدارس در برنامه های «مستقیم آینده»، «زندگی سلام»، «کلبه مهر»، «گلدونه ها»، «دیماج»، «تیک تاک» و «قزوین98» به این موضوع می پردازد . در این برنامه ها به آماده سازی مدارس و همچنین خرید لوازم التحریر و ملزومات تحصیلی دانش آموزان، اشتیاق آن ها برای شروع اولین روز مدرسه و اطلاع رسانی برنامه های مربوط به بازگشایی مدارس اشاره می شود. رادیو قزوین در برنامه صبحگاهی «زندگی سلام» هم بخشی را با عنوان «زنگ مهر» به صورت اجرای خارج از استودیو در یکی از مدارس استان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید روی آنتن خواهد برد.
وی در پایان به برنامه های معاونت خبر در این حوزه اشاره و خاطرنشان کرد: پوشش خبری و اطلاع رسانی برنامه های «زنگ نشاط»، «زنگ شکوفه ها »، اطلاع رسانی از وضعیت ترافیکی شهر قزوین در روز اول مهر، پوشش مداوم برنامه های مدارس از سراسر استان و همچنین دعوت از مدیرکل آموزش و پرورش و کارشناسان راهنمایی  و رانندگی در استودیو خبر برای ارائه گزارش در این رابطه از جمله فعالیت های معاونت خبر مرکز قزوین است.  


 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین