سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

عید در عید - نمایش محتوای صدا

 

 

عید در عید

  

صدای مرکز قزوین در نظر دارد ویژه برنامه " عید در عید " را جهت ایجاد فضایی سرگرم کننده و شاد برای مخاطبین در ایام عصرگاهی نوروز فراهم کند.
عید در عید ویژه برنامه ای است که عصر ایام نوروز پخش خواهد شد و در تلاش است تا مخاطبان را از کارهای مثبت اجتماعی و اخلاقی ، آداب و رسوم نوروز ، تقویت روابط خانوادگی و اجتماعی آشنا سازد. این برنامه در ایام عصرگاهی نوروز به تعداد ۱۵ برنامه ۱۲۰ دقیقه ای هر روز ساعت ۱۸:۰۰ از صدای مرکز قزوین تولید و پخش خواهد شد.
محورهای موضوعی برنامه شامل توجه به تحول طبیعت سفره هفت سین ، فراموش کردن کودورت ها و کینه ها ، استفاده از تعطیلات برای انجام کارهای متنوع ، آرزوهای خوب برای همنوعان ، بهترین آیین ها و سنت های نوروز ، سوغات و سفر های نوروزی ، حس خوب مهرورزی و توجه به محیط زیست می باشد.
برنامه دارای آیتم های متن برنامه شعار سال؛نمایش طنز؛جاذبه های گردشگری استان؛معرفی بازی های بومی محلی استان؛موسیقی های باکلام و بی کلام شاد؛بسته سلامت؛ارتباط با پلیس راه / ستاد کرونا / هواشناسی و ... می باشد.
همچنین قطعات نمایشی شامل نمایش خانواده قزوینی ، بخش ریتمیک ، بخش لطیفه ها و بخش شوخی با مطبوعات از دیگر قسمت های این برنامه می باشد.
سال تولید: ۱۳۹۹