جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

عید ولایت - نمایش محتوای صدا

 

 

عید ولایت

Loading the player...
برنامه عید ولایت در تاریخ 95/6/30 ساعت 10:30 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش شد.
عید غدیر، عید ولایت، رهبری، انسانیت، اکمال دین و اتمام نعمت الهی بوده و از اعیاد بزرگ اسلامی به شمار رفته است. این روز مورد عنایت خاص رسول اکرم (ص) بوده و ائمه (ع) نیز پیوسته یادآور آن واقعه مهم بودند و به پیروان خود دستور می دادند که این روز را عید گرفته و دور هم جمع شوند و به یکدیگر تبریک و شادباش گویند تا عظمت این روز و حقانیت اهل بیت (ع) فراموش نشود.
صدای مرکز قزوین در راستای بزرگداشت عید سعید غدیر خم برنامه عید ولایت را تهیه و تولید نمود. از اهداف تولید برنامه تلاش برای تعیین فلسفه و پیام های عید غدیر خم، تلاش برای تقویت همدلی در اقشار مختلف مردم و ایجاد فضای شاد و با نشاط در روز عید غدیر خم می باشد.
این ویژه برنامه با هدف تشریح آثار واقعه غدیر خم در تاریخ اسلام، بسترهای شکل گیری واقعه غدیر خم و جانشینی پیامبر(ص) و همچنین تبیین سنت های شیعیان در این روز تهیه و تولید شد و شامل آیتم های متنوعی مانند: کلام مجری، بخش های گزارشی، کارشناسی، شعرخوانی، تلفن و پیامک های مردمی، موسیقی های باکلام و بی کلام و گزیده کلام حضرت امام (ره)  و مقام معظم رهبری می باشد. ارتباط با گزارشگران شهرستانها از دیگر بخشهای برنامه است.
تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کننده: آقای ابراهیم طاهری کیا
  • گویندگان: آقای بیژن گورانی، خانم زهره تقی پور
  • گزارشگر: آقای امیر علی اکبر بیک
  • نویسنده: آقای مرتضی معراجی


نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
26% 9 a. صدای روستا
29% 10 b. گلستان قصه
24% 8 c. پندهای قندپهلو
21% 7 d. خندانک

کل آرا: 34

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.