سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

فعالیت بیش از ۲۹۰ گروه امدادی در طرح زمستانه قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

فعالیت بیش از ۲۹۰ گروه امدادی در طرح زمستانه قزوین

فعالیت بیش از ۲۹۰ گروه امدادی در طرح زمستانه قزوین

فعالیت بیش از ۲۹۰ گروه امدادی در طرح زمستانه قزوین

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به آغاز طرح زمستانی امدادی و ترافیکی استان گفت: بيش از 290 گروه امدادي و خدمات‌رسان در طرح زمستانه فعاليت مي‌كنند.
طرح زمستانی دستگاه‌ها و سازمان‌های راهداری، امدادی و ترافیکی با حضور مسئولان استانی در پلیس راه قزوین به زنجان آغاز شد.
منوچهر حبیبی در این مراسم با اشاره به اهمیت کار دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان استان به خصوص در بخش جاده ای بیان کرد: کوچکترین گره در امر خدمات رسانی در حوزه جغرافیایی استان قزوین بخش اعظمی از کشور را با مشکل مواجه می کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین اعلام کرد: در طرح زمستانه بیش از ۲۹۰ گروه امدادی حضور دارند که شامل ۲۸ پایگاه هلال احمر، ۱۰۵ دستگاه امداد خودرو، ۳۵ دستگاه خودروهای سبک و سنگین آتش‌نشانی، ۵۱ تیم پلیس راه و ۴۰ گروه راهداری است.
این مسئول در ادامه عنوان کرد: در این طرح امسال تیم‌های راهداری به همراه ۳۰۰ نیروی راهدار و ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری در طول تمامی راه های ارتباطی این استان حضوری فعال خواهند داشت.
حبیبی افزود: این طرح با هدف ارائه خدمات به مسافران و امدادرسانی به افرادی که در فصل زمستان و بارندگی در جاده ها گرفتار می شوند به اجرا در می‌آید.
گفتنی است؛ طرح زمستانی پلیس راه و دستگاه های امداد و نجات استان قزوین تا ۲۳ اسفند ماه سال جاری در سطح تمامی راههای ارتباطی استان ادامه داردکه بعد از اتمام طرح ویژه نوروزی اجرا می شود.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.