رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از صدا و سیمای مرکز قزوین

نماینده ی ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین در مراسم تجلیل ازعوامل برنامه ساز دهه اول محرم در صدا وسیمای مرکز قزوین از تلاش های رسانه ی استانی قدردانی کرد.
دراین مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین قابل رئیس شورای نظارت بر انتخابات استان، حجت الاسلام والمسلمین نعمت الهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و آقای موسوی فرماندار قزوین برگزار شد؛ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی گفت: اقدام صدا وسیمای مرکز قزوین در پوشش تصویری و انعکاس شور و حال عزاداری های مردم استان در شبکه های سراسری و استانی در واقع نوعی لبیک به ندای «هل من ناصر ینصرنی» حضرت اباعبدا... علیه السلام بود که فضای جامعه را حسینی کرد.
نماینده ی ولی فقیه دراستان همچنین افزود: اخلاص عوامل رسانه در نمایش حضور حماسی مردم در عزاداری های محرم ارزشمند و ستودنی بود.
امام جمعه قزوین در ادامه بر ضرورت نگاه آسیب شناسانه به برنامه های محرم استان تأکید کرد و افزود: دستگاه هایی که متولی برپایی برنامه ها و عزاداری های محرم هستند باید در چارچوب یک هم اندیشی با نگاه آسیب شناسانه اقدامات خود را بررسی و تحلیل نمایند تا بتوانند سال های آتی برنامه های پربارتر و غنی تری داشته باشند.
آقای معصومی فر مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین هم طی گزارشی برنامه های این مرکز در دهه اول محرم را تشریح کرد و افزود: در دهه اول محرم بیش از 11 هزار و 224 دقیقه برنامه ی رادیویی، تلویزیونی و خبری در صدا وسیمای مرکز قزوین پخش شد.
آقای معصومی فر در ادامه با اشاره به استقبال گسترده مردم از تجمعات عاشورائیان در ایام محرم از مداحان خواست در خواندن اشعار و متون مربوط به عزاداری محرم از مفاهیم و مضامین غنی و پر محتوا بیش از پیش بهره ببرند تا اثر گذاری این برنامه ها مضاعف گردد.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین همچنین از همکاران مرکز قزوین بخاطر اهتمام در انعکاس عزاداری های محرم قدردانی کرد و گفت: در هر ارتباط زنده بصورت میانگین یکصد نفر از عوامل و کارکنان صدا وسیمای مرکز قزوین بصورت مستقیم در صحنه ی عزاداری نقش داشتند که در طول دهه اول محرم  با تلاش این یکصد نفر ما در 16 نقطه ی استان پوشش رسانه ای داشتیم.
در ابتدای این مراسم یکی از مداحان در سوگ حضرت سیدالشهداء و یاران باوفای ایشان مرثیه سرایی کرد.
در پایان این مراسم نماینده ی ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین به اهدای لوح سپاسی به مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین از ایشان و همکارانشان بخاطر اهتمام در انعکاس برنامه های محرم تجلیل کرد.
همچنین از تعدادی از عوامل برنامه ساز محرم در صدا وسیمای مرکز قزوین نیز تجلیل شد.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین