سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قهرمان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

قهرمان

  • نویسنده : هونگ جونگ ایون
  • کارگردان : لی جونگ ساب
سریال کره ای « قهرمان » در ژانرهای درام، تاریخ، کمدی، رمانس، اکشن هر روز هفته ساعت۰۸:۰۰ صبح به مدت ۴۰ دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
قهرمان یا هونگ گیل دونگ به معنای واقعی کلمه «شمشیر سریع هنگ گیل دونگ» یک سریال تلویزیونی کره جنوبی محصول سال ۲۰۰۸ با بازی کانگ جی هوان در نقش گیل دونگ، سونگ یو ری، جانگ گیون سوک و کیم ری نا است. این درام آزادانه دربارهٔ هونگ گیل دونگ، از کتاب داستانی دربارهٔ یک رابین هود در سلسله چوسان کره است، اما با نفوذ مدرن و زنگ‌های کمدی است.
خلاصه داستان
هونگ گیل دونگ فرزند یک وزیر است. او بسیار روشن و هوشمند است، بنابراین او مقدار بسیاری از وقت خود را صرف تنبل بودن و ایجاد مشکل برای مردم در اطراف خود می‌کند. با این حال، یک راهب محلی فکر می‌کند او به مقصد خیلی بیشتر می‌رسد، و به تدریس هنرهای رزمی به گیل دونگ می‌پردازد. گیل دونگ متوجه شدت بی عدالتی‌های جهان رتبه بندی شده است، و شروع به مبارزه با این بی عدالتی‌ها، دزدی از ثروتمندان و دادن به فقرا می‌کند و ....
بازیگران : سونگ یو ری/جانگ گیون سوک/کانگ جی هوان/کیم ری نا/کیم جائه سونگ/چوی ران/نگهبان شخصی لی چانگ-هوا/شیم سو گیون/چا هیون جونگ.
سال تولید: ۱۳۹۷


نمایش نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های شبکه قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
85% 374 a. نقطه سر خط
7% 31 b. تا آسمان
2% 7 c. باقلوا
6% 26 d. چهل ستون

کل آرا: 438

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.