جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

قیام ماندگار - نمایش محتوای صدا

 

 

قیام ماندگار

Loading the player...
برنامه قیام ماندگار در تاریخ 96/3/15 ساعت 9:30 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
پانزدهم خرداد 1342، نقطه عطفی است در تاریخ معاصر؛ یادگاری است از پیوند معنوی توده های عظیم مردم کشور ما؛ واکنشی است از احساس عمیق مذهبی ملّت ایران ؛ نمایشی است از به پا خاستن مردمی که می خواستند ظلم و ستم را از بُن بر کنند؛ تجسّمی است از تاریخ اسلام و درجه ای است برای سنجش فداکاری و از خودگذشتگی انسان هایی که به دنبال آرمان الهی حرکت می کنند. پانزده خرداد، روز قیام خونین مردم جان بر کفی است که به نام اسلام و برای اسلام به میدان آمدند تا سلطه طاغوتیان را از کشورشان برچینند.
صدای مرکز قزوین در راستای تبیین و تشریح قیام 15 خرداد و جایگاه آن در پیروزی انقلاب اسلامی، ظلم ستیزی و رهبری روحانیت در اداره قیام 15 خرداد و ترویج ارزشها و الگوهای ایثار و شهادت در جامعه برنامه قیام ماندگار را تولید و پخش خواهد نمود.
ویژه برنامه قیام ماندگار شامل آیتم های متنوعی مانند گفتار گوینده، بخش های گزارشی، بخش میهمان، موسیقی های باکلام و بی کلام، پخش کلام رهبری و حضرت امام در فواصل برنامه، پخش تماسهای مردمی و بیان پیامک ها و دل نوشته های شنوندگان محترم می باشد. همچنین شامل بخش گفتگوی تلفنی در مورد خاطرات و تجربیات افراد هم استانی در زمینه قیام 15 خرداد می باشد.
تاریخ تولید: 1396
  • تهیه کننده: خانم آرزو شهنواز
  • گوینده: خانم رقیه امیر شاهی
  • گزارشگر: آقای امیر علی اکبر بیگ


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام از عوامل برنامه تشکر می کنم . برنامه خوبی... امین ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۱۱:۴۵

امین
سلام از عوامل برنامه تشکر می کنم . برنامه خوبی بود.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۱۱:۴۵