جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

لحظه های آسمانی( 17 دی) - نمایش محتوای صدا

 

 

لحظه های آسمانی( 17 دی)

نام برنامه : لحظه های آسمانی
  • نو بهار فری
  • خورشید نوری

 

توضیحات :

به منظور ترغیب و تشویق مردم مسلمان و مومن استان و نیز عامه مردم به نماز اول  وقت و تبیین فضایل آن و مقابله با باورهای غلط و عوام زدگی برنامه لحظه های آسمانی تهیه و پخش می گردد.

" لحظه های آسمانی " با اجرای یک گوینده و طرح یکی از موضوعات دینی و معارف اسلامی شروع و در بخش کارشناسی بیشتر راجع به موضوع برنامه صحبت می شود. در این برنامه آیاتی از کلام ا... انتخاب و تفسیر این آیات توسط کارشناس محترم برنامه ارائه و این آیات قبل از اذان ظهر پخش می گردد. علاوه بر این به منظور مشارکت مردم در برنامه یک سوال مطرح و از بین کسانی که جواب صحیح دادند برنده ای انتخاب و در پایان برنامه اعلام می گردد. از دیگر آیتم های برنامه بیان " حکایت " از بزرگان  و پخش گزارش های متنوع از اماکن و کانون های فرهنگی مساجد و پخش تلاوت قرآن کریم و اذان ظهر می باشد.

در برنامه لحظه های آسمانی برای پاسخ گویی به سووالات و احکام شرعی ، یک روز در هفته ( چهارشنبه ) با دعوت از کارشناسان مجرب و مذهبی  استان به پاسخ گویی سووالات مطرح شده از سوی مخاطبین می پردازد .

لحظه های آسمانی به تهیه کنندگی و نویسندگی اکرم السادات میری و با گزارشگری گلی یوسف حلوایی و با گویندگی شهناز خواجه وند و علی جباری فرد همه روزه قبل از اذان ظهر شروع و به مدت 45 دقیقه تا پایان اذان ادامه می یابد.نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟(مهلت نظرسنجی تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۸)
% آرا
28% 8 a. قزوین ۹۸
31% 9 b. میزان
24% 7 c. زندگی سلام
17% 5 d. برگه های سرنوشت

کل آرا: 29

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۱۲:۰۰.