جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

لزوم ایجاد انسجام و وحدت بین نهادهای اجرایی و فرهنگی برای ترویج گفتمان حجاب و عفاف - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

لزوم ایجاد انسجام و وحدت بین نهادهای اجرایی و فرهنگی برای ترویج گفتمان حجاب و عفاف

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ صبح امروز در نشستی با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین و بانوان فعال در عرصه حجاب و عفاف، راهکارهای چگونگی الگوسازی مناسب برای ترویج فرهنگ حجاب فاطمی در جامعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انبارلویی در این جلسه با اشاره به اینکه گفتمان حجاب و عفاف فقط مختص هفته حجاب و عفاف یا فصل تابستان نیست، گفت: مسئولین امر و نهادهای فرهنگی می بایست به صورت همیشگی و مستمر با الگوبرداری از ارزش های والای انقلاب اسلامی، مفهوهم درست حجاب و عفاف را به جامعه تزریق کنند. در همین راستا شبکه قزوین در برنامه هایی همچون: «نقطه سرخط»، «رنگ زندگی»، «تیک تاک» و ... با تکیه بر این ارزش ها به صورت غیر مستقیم به مفاهیم حجاب و عفاف و گفتمان های انقلابی می پردازد و همچنین فعالیت ها و برنامه های مسئولین را در این حوزه تبیین می کند.

سعید انبارلویی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تشکل های مردمی باید با روحیه ای مطالبه گر از مسئولین برای برنامه ریزی در حوزه حجاب و عفاف کمک بخواهند گفت: بیانات مقام معظم رهبری و شهید قاسم سلیمانی در خصوص عدم برخورد قهری با موضوع حجاب در جامعه الگوی مناسبی است تا نهاد های فرهنگی، اجتماعی و انتظامی با استفاده از این توصیه های ارزشمند و همچنین سایر ظرفیت های علمی و فرهنگی استان از این آسیب ها جلوگیری کنند.

در پایان این نشست بانوان فعال در عرصه حجاب و عفاف استان به بیان نقطه نظرات خود و ارائه طرح در حوزه عفاف و حجاب پرداختند که مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین با استقبال از این ایده ها به لزوم دارا بودن محتوای نو و کاربردی این طرح ها اشاره کرد و افزود: رسانه همچون گذشته این آمادگی را دارد تا با تشکیل کارگروه های برنامه  سازی با حضور مدیران و تهیه کنندگان صدا و سیما و همچنین طراحان ، فعالان و ایده پردازان این حوزه برای بهره برداری صحیح در برنامه های تلویزیونی و رادیویی گام بردارد.شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین