جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ما می توانیم - نمایش محتوای صدا

 

 

ما می توانیم

  • تهیه کننده : مرتضی نوری زاده
  • گزارشگر : مرتضی نوری زاده
  • صدابردار : مرتضی نوری زاده
رادیو قزوین در « ما می توانیم » هرهفته روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۱:۵۰ با هدف ضرورت توجه به عنوان سال، و پتانسیل بالای استان قزوین؛تهیه و تولید و پخش می کند.
رهبر معظم انقلاب سال ۹۹ را به عنوان سال جهش تولید نامگذاری نمودند که این امر نمودار دغدغه ایشان در مقوله اقتصاد می باشد. انتخاب عنوان سال با این مضمون نشان دهنده اهمیت موضوع می باشد که ضرورت دارد مسئولان محترم و مردم در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند. از این رو رادیو قزوین جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال اقدام به تولید و پخش برنامه ای با عنوان ما می توانیم نموده است.
از اهداف برنامه تبیین مزایای اقتصاد درون زا بر اقتصاد وابسته و ترغیب جوانان به خلاقیت و خود اتکایی می باشد. برنامه شامل آیتم هایی از جمله: گفتگو با مدیر واحد در مورد چگونگی کسب موفقیت واحد و نقش آنها در اقتصاد درون زا،گفتگو با مدیران میانی و ستادی در مورد نقش آنها در موفقیت پروژه،گفتگو با نیروی خط تولید در مورد نقش آنها در موفقیت پروژه می باشد.
رویکرد برنامه صرفا واحدهای تولیدی صنعتی نخواهد بود بلکه کارگاههای کوچک و یا حتی خانگی و همینطور صنایع کشاورزی ، دامپروری ، خدماتی و بازرگانی (صادرات) نیز پوشش داده خواهد شد.
سال تولید: ۱۳۹۹