سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مبارزان - نمایش محتوای صدا

 

 

مبارزان

  • تهیه کننده : ابراهیم طاهری کیا
نمایش رادیویی «مبارزان» با هدف بازخوانی زندگی مبارزان انقلابی، آشنایی نسل جوان و نوجوان با سیره و منش و تفکرات اصیل انسان هایی که برای بالندگی ایران عزیز، گام در این مسیر گذاشتند و با مبارزه و ایستادگی و پشتکار انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و اینک به دست نوجوانان و آینده سازان این سرزمین سپرده شده است و همچنین یادآوری همگرایی و همدلی انقلابیون استان قزوین در طول دوران مبارزاتی خود علیه رژیم طاغوت از رادیو قزوین پخش می شود.
این نمایش رادیویی در بیست قسمت به سرگذشت و زندگینامه ۲۰نفر از انقلابیون استان پرداخته است و مبارزات آنان علیه رژیم ستمشاهی را روایت می کند و در این نمایش ها تلاش می شود با هوشمندی و هنرمندانه جلوه هایی از زندگی پربرکت مبارزان انقلابی به نمایش درآید.
در این نمایش رادیویی شخصیت های انقلابی که نقش مؤثری در آگاهی بخشی مردم و جریان سازی انقلابی در سطح قزوین داشتند معرفی و آثار اقدامات آنان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی تبیین می شود.
در نمایش رادیویی «مبارزان» مخاطبان با فضای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهر قزوین در روزهای پیروزی انقلاب و دوران قبل از آن بیش از پیش آشنا می شوند.
نمایش رادیویی «مبارزان» به در ۲۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای از یازدهم بهمن هرروز ساعت ۱۴:۲۵ از صدای مرکز قزوین پخش می شود.
سال تولید: ۱۳۹۹