جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مثبت ما - نمایش محتوای صدا

 

 

مثبت ما

به منظور افزایش و تعمیق آگاهی ها و تبیین مشارکت مردمی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری ، صدای مرکز را برآن داشت تا برنامه ای ویژه با این موضوع تولید نماید.

هم زمان با سراسر کشور ، صدای مرکز قزوین  در راستای تبیین، تشویق و ترغیب هر چه بیشتر مردم استان به حضور پرشور در انتخابات اقدام به تهیه و پخش ویژه برنامه با عنوان     « مثبت ما» نموده است.

این ویژه برنامه در سه مرحله اهداف و پیام های خود را طراحی کرده است . در مرحله اول این ویزه برنامه به اطلاع رسانی درباره اقدامات و تمهیدات نهادهای رسمی برگزار کننده انتخابات و انعکاس دیدگاه های مقامات درباره انتخابات و هم چنین تعمیق بینش مخاطبان درباره مشارکت سیاسی و نهادهای مورد انتخاب و اوضاع سیاسی – اجتماعی داخل و بین الملی کشور می پردازد. 

در مرحله دوم از چند روز قبل از ثبت نام داوطلبان شروع می شود و تا زمان بررسی صلاحیت ها و اعلام نهایی اسامی داوطلبان ادامه می یابد. هدف این ویژه برنامه انعکاس رخدادهای انتخاباتی ، تشریح ساز و کارهای اجرایی و نظارتی انتخابات و جایگاه و اهمیت نهادهای ذیربط در انتخابات می باشد.

و در نهایت در مرحله سوم ایجاد فضای پر شور حضور گسترده مردم در روز انتخابات می باشد.

این ویژه برنامه با اهداف ذکر شده دارای آیتم های مختلفی از جمله : گفتگو با کارشناس یا کارشناسان مدعو برنامه ، پخش وله ها و نماهنگ های مختلف و گزارش های متنوع همراه با بیان پیامک های ارسالی می باشد.

" مثبت ما" تعداد  43 برنامه 30 دقیقه ای می باشد که بصورت ضبطی تهیه و از صدای مرکز قزوین پخش می گردد. تهیه کننده : احسان هنرمندنیا – گوینده : سید حسین بی نیاز – نویسنده : فرشته یارقلی- گزارشگر : پریسا نقی زاده می باشد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : احسان هنرمندنیا

گوینده : سید حسین بی نیاز

نویسنده : فرشته یارقلی

گزارشگر : پریسا نقی زاده

تاریخ تولید: 1394