سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

محرم99 در قاب شبکه قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

محرم99 در قاب شبکه قزوین

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از آمادگی رسانه برای پوشش عزاداری های استان در دهه اول محرم و همچنین اطلاع رسانی برای نحوه برگزاری عزاداری ها با توجه به درگیری مردم با ویروس کرونا خبر داد.

حسن اکبری گفت: سیمای مرکز قزوین با برنامه «خیمه گاه» در دهه اول محرم هر شب حدود ساعت 21 به صورت استودیویی به مدت 60دقیقه مراسم های عزاداری مردم نقاط مختلف استان قزوین را منعکس می کند.

وی افزود: مراسم گرامیداشت حضرت قاسم (ع) با نام «احلی من العسل» با حضور دانش آموزان قزوینی، گردهمایی مردم استان در روز تاسوعا تحت عنوان ویژه برنامه «روز سقا» به همراه پوشش زنده نماز ظهر تاسوعا در خیابان شهداء، عزاداری مردم قزوین در حسینیه آقا سیدجمال به همراه پوشش زنده نماز ظهر عاشورا ویژه برنامه هایی است که شبکه قزوین به صورت زنده تقدیم نگاه عزاداران حسینی خواهد کرد.

اکبری اظهار داشت: پوشش عزاداری مردم تاکستان در عصر تاسوعا، پخش عزاداری مردم دانسفهان در عصر عاشورا و پوشش زنده مراسم قرائت زیارت ناحیه مقدسه از مسجد امام حسین(ع) قزوین از جمله مهم ترین برنامه هایی است که رسانه استانی بصورت زنده به آن می پردازد.

مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: شبکه استانی صدای مرکز قزوین هم برنامه های متنوعی در ایام محرم تقدیم شنوندگان خواهد کرد.

ویژه برنامه «موکب عشق» هر روز از ساعت 18 به مدت 75دقیقه ضمن پوشش مراسم های عزاداری استان در بخش های مختلف به فرهنگ عاشورا ، پیام های این واقعه مهم در تاریخ اسلام و معرفی شخصیت های تاثیر گذار آن می پردازد. پخش برنامه زنده رادیویی صبح روز تاسوعا و عاشورا و پخش زیارت ناحیه مقدسه از جمله برنامه هایی است که برای ایام محرم تدارک دیده شده است.

اکبری گفت: رادیو قزوین همچنین در خلال برنامه های خود با پخش نوای تعزیه خوانان،مداحان و شعرای آئینی استان، بخش کارشناسی مذهبی ، گزارش مردمی، و پخش نمایش رادیویی با موضوع محرم  شنوندگان و عزاداران حسینی را همراهی می کند.

معاونت خبر مرکز قزوین هم با پوشش خبری رویدادها و تحولات استان در حوزه محرم و همچنین پخش گزارش های خبری ـ تولیدی از عزاداری های محرم، مردم استان را در جریان برنامه های محرم قرار خواهد داد.

معاونت فضای مجازی هم با طراحی و پیاده سازی صفحه ویژه محرم در پرتال رسمی(صفحه رسمی وب سایت) مرکز، طراحی و پیاده سازی پویش مردمی و سراسری با عنوان " هرخانه یک حسینیه" به صورت مشترک با واحدهای خبر رادیو تلویزیون و روابط عمومی هماهنگ با واحد ستادی و همچنین گروه ها کانال ها و صفحات فعال در استان، راه اندازی کمپین نذر ماسک و دستکش،نذر نان و خرما در شبکه های اجتماعی به منظور فرهنگ سازی جهت ترویج رعایت دستورالعمل های بهداشتی در عزادارای ها و مراسمات محرم، ترند هشتگ های #هرخانه یک حسینیه #فقط به عشق حسین #ما ملت امام حسینیم #خیمه مجازی #محرمی_شویم  در تمامی شبکه های اجتماعی و بسترهای فضای مجازی به این مناسبت می پردازد.   

 

 


 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین