جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

محله دلگشا - نمایش محتوای صدا

 

 

محله دلگشا

به منظور ایجاد و گسترش آرامش خاطر، سرور و شادمانی روحی ،  بهبود سبک زندگی، روشها، عادات و رفتار افراد خانواده و جامعه و مسئولین و نیز گسترش و تعمیق اخلاق اسلامی رادیو قزوین برنامه ای شاد و مفرح با نام «محله دلگشا» طراحی نموده است . این برنامه با زبان طنز رفتارهای اشتباه را مطرح می نماید.

برنامه عصرگاهی " محله دلگشا " از قسمتها و بخش های متنوعی تشکیل شده است که مهمترین آیتم های برنامه : بخش های نمایشی مختلف ، کلام مجریان در خصوص بیان موضوع برنامه، پخش تلفن های مردمی و بیان پیامک های ارسالی از سوی مخاطبین ، گزارش های متنوع و شاد، پخش موسیقی های با کلام و بی کلام متناسب موضوع و فضای برنامه، طرح سوال مسابقه ای جهت مشارکت مخاطبین و اجرای نمایش های کوتاه می باشد.

«مش جعفر» یکی از شخصیت های این برنامه می باشد که با لهجه شیرین قزوینی در نمایش های کوتاه برنامه حضور پیدا می کند و سعی می کند با زبان طنز اوقات خوشی برای مخاطب فراهم نماید.

محله دلگشا به تهیه کنندگی آرزو شهنواز به مدت 75 دقیقه در 218 قسمت تهیه و پخش می گردد. این برنامه همه روزه بجز جمعه ها از شبکه استانی مرکز قزوین بصورت زنده پخش می گردد. نویسندگان برنامه آرزو شهنواز ، شیما تقیانپور ، احسان هنرمند نیا و کارگردان عبدالله خدایی و میکس کامران خدابنده می باشد.

این برنامه در هفته وحدت به موضوعات مختلف ویژه هفته می پردازد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگی آرزو شهنواز

نویسندگان : آرزو شهنواز ، شیما تقیانپور ، احسان هنرمند نیا

کارگردان : عبدالله خدایی

میکس: کامران خدابنده

تاریخ تولید: 1394