حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۸

مراسم ویژه بزرگداشت سالگرد حماسه نهم دی در قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

مراسم ویژه بزرگداشت سالگرد حماسه نهم دی در قزوین

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، مراسم ویژه بزرگداشت سالگرد حماسه نهم دی روز یکشنبه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در خیابان مراسم ویژه بزرگداشت سالگرد حماسه نهم دی در قزوینشهدا مقابل مسجد شیخ الاسلام سخنران دکتر حاجی بابایی برگزار خواهد شد.
همچنین به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی روز دوشنبه دهم دی ماه مراسمی بعد از نماز مغرب وعشاء در مسجد مسلم ابن عقیل (ع) مینودر با سخنرانی دکتر حسن عباسی برگزار می‌شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین دربیانیه‌ای، از آحاد مردم آگاه و همیشه در صحنه استان بویژه دانش‌آموزان و دانشجویان انقلابی و بصیر دعوت کرد تا همراه با ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی، در این مراسم و برنامه‌های پیش بینی شده در استان، شرکت کنند.
متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین به شرح زیر است:
 
۹ دی به خاطر حرکت فوق‌العاده مردم در تاریخ ماندگار شد. مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)
حماسه عاشورایی و بی‌بدیل یوم‌الله نهم دی سال ۱۳۸۸ تجلّی عینی قدرت یداللهی و زیباترین جلوه بصیرت و ولایتمداری و صحنه شورآفرین وحدت و یکپارچگی آحاد امّت ولایی ایران اسلامی در دفاع جانانه از آرمان‌های الهی انقلاب اسلامی و تجدید عهد و میثاق با قافله‌سالار صبر و بصیرت امام‌المسلمین و، ولی فقیه مقتدر، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای «مدظله العالی» بود.
خلق حماسه نهم دی ۱۳۸۸ وابسته به هیچ گروه، جریان و یا حزب و تشکلی نبوده، بلکه این حماسه متعلق به ملت بصیر و سلحشور ایران اسلامی و «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» است؛ و بزرگداشت آن هرگز به مفهوم بازآفرینی میدانی نبوده و اساساً تکرار شدنی نیست بلکه هدف اصلی، استفاده بهینه از فرصت برای بصیرت‌افزایی و تبیین آثار و برکات وصف‌ناپذیر بصیرت و ولایتمداری و آمادگی برای مقابله با فتنه‌های مشابه احتمالی می‌باشد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین در نهمین سالگرد حماسه ماندگار و تاریخی نهم دی، با شعارمحوری «چهل سال ولایت مداری– بصیرت واستقامت– رمز ماندگاری انقلاب اسلامی» و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به شرایط خاص و استثنایی و حساسیت مقطع کنونی ناشی از تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه علیه نظام مقدس اسلامی، از آحاد مردم ولایت مدار و بصیر استان درخواست می‌کند؛ تا همراه با ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی، در مراسم و برنامه‌های پیش بینی شده که در سطح استان، برگزار می‌شود شرکت نمایند.. حضور پرشور و حماسی شما موجب تحکیم میثاق با امامین انقلاب اسلامی و شهیدان سر افرازمان خواهد بود.


جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.