جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

مرکز قزوین بیش از 11 هزار دقیقه برنامه با موضوع محرم پخش کرد. - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

مرکز قزوین بیش از 11 هزار دقیقه برنامه با موضوع محرم پخش کرد.

صدا وسیمای مرکز قزوین بیش از 11 هزار و 224 دقیقه برنامه ی رادیویی، تلویزیونی و خبری با موضوع محرم پخش کرد.
بگفته ی آقای معصومی فر مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین معاونت سیمای این مرکز بیش از 7 هزار و 698 دقیقه برنامه ی تلویزیونی با موضوع محرم پخش کرد که برنامه های با حسین تا بی نهایت، با کاروان عاشورا (تجمع بزرگ عاشورائیان)، روز سقا، انعکاس عزاداری های مردم استان و انعکاس دعای ندبه دوازدهم محرم (جمعه 23 مهر ماه)  در رسانه از جمله مهمترین آنها بود.
وی با اشاره به پوشش زنده ی عزاداری های حسینی در 16 نقطه ی استان تصریح کرد: همایش های شیرخوارگان حسینی، احلی من العسل، تجمع عاشورائیان در شهرهای دانسفهان، آبگرم، الوند، محمدیه، بیدستان، شال، آبیک، بوئین زهرا، اقبالیه، و تجمعات عزاداران تاکستان در عصر تاسوعا، همایش روز سقا در قزوین، عصرعاشورا در دانسفهان، نماز ظهرعاشورا در قزوین و دعای ندبه ی 12 محرم برنامه هایی است که صدا وسیمای مرکز قزوین بصورت زنده از شبکه های استانی و سراسری پخش کرد.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین با اشاره به برنامه های زنده و ضبطی معاونت سیمای این مرکز در ایام محرم گفت: معاونت سیمای مرکز قزوین برنامه های با کاروان عاشورا و انعکاس را بصورت ضبطی و برنامه های با حسین تا بی نهایت و همایش های شیرخوارگان حسینی، احلی من العسل و تجمع عاشورائیان را بصورت زنده پخش نمود.
آقای معصومی فر همچنین خاطر نشان کرد: صدا وسیما نه تنها عزاداری شهرستانها و شهرها بلکه عزاداری برخی از هیئات شهر قزوین را هم پوشش داد و از ظرفیت زیرنویس برای اطلاع رسانی برنامه های عزاداری هیئات نیز بهره برد.
آقای معصومی فر در ادامه اظهار داشت: معاونت صدای مرکز قزوین نیز 3 هزار و 318 دقیقه برنامه ی رادیویی پخش کرد که برنامه های سقای حرم، سقای عطشان، شور حسینی، سلام بر آفتاب، روایت عاشقی  و دعای ندبه 12 محرم از جمله مهمترین برنامه های رادیویی در ایام عزاداری های سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین علیه السلام بود.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین همچنین تصریح کرد: معاونت خبر مرکز قزوین با پخش 133 عنوان خبر در قالب 208 دقیقه، شور و حال عاشقان و ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام در شهرها و روستاهای استان و همچنین اقدامات دستگاه های اجرایی استان را برای برپایی تجمعات عاشورایی منعکس کرد.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین در ادامه ضمن آرزوی قبولی عزاداری های بی پیرایه و خالصانه مردم شهید پرور استان قزوین از مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان بخاطر همکاری در انعکاس عزاداریهای مردم در شبکه استانی و شبکه های سراسری قدردانی نمود و گفت: در محرم امسال برای اولین بار از سامانه ی (4G) (فور. جی) برای انعکاس عزاداری های مردم استان استفاده شد که این سامانه با ابتکار مهندسان و متخصصین صدا وسیمای مرکز قزوین طراحی وساخته شده است.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین