سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات بازی های رایانه ای wow - نمایش محتوایی خبر

 

 

مسابقات بازی های رایانه ای wow

مسابقات بازی های رایانه ای wow

مسابقات بازی های رایانه ای wow

مدیر مرکز دیجیتال قزوین از برگزاری دومین دوره مسابقات کشوری بازی های رایانه ای wow در این استان خبر داد.
سعید پورایمانی افزود: با گسترش تکنولوژی، سرگرمی ها و بازی ها به صورت الکترونیکی درآمده و نوجوانان و جوانان به بازی های رایانه ای گرایش پیدا کرده اند، در این میان ما موظف هستیم بازی های رایانه ای را طراحی و در اختیار بازیکنان قرار دهیم که جایگزین ره آورد غرب شود.
وی افزود: بازی وردآف وارکرافت نوعی بازی استراتژیک است که برای اولین بار در کشور سرور بازی ایرانی آن با آدرس www.caspianwow.ir به عنوان اولین سایت بازی رایانه ای برخط این رشته توسط این مرکز طراحی شده است که هم اکنون بیش از 50 هزار عضو دارد.
مدیر مرکز دیجیتال قزوین تصریح کرد: این سایت برخط روی اینترنت ملی طراحی شده که در بستر اینترانت نیز قابل دسترسی است، اثربخشی مطلوب بر روی بازیکنان بازی های رایانه ای، ایجاد بستر مناسب برای برقراری ارتباط بین بازیکنان در راستای رقابت سالم، جلوگیری از خروج ارز، قطع وابستگی به سرورهای خارجی از جمله اهداف طراحی این سایت است.
پورایمانی یادآور شد: اولین دوره این مسابقات شهریور ماه سال گذشته با حضور بیش از 100 شرکت کننده از 16استان کشور در قزوین برگزار شد که مورد استقبال بازیکنان بازی های رایانه ای قرار گرفت.
وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات با حضور بیش از 150 شرکت کننده از استان های مختلف کشور مانند خوزستان، تهران، فارس، خراسان رضوی، گیلان در رده های سنی مختلف از 10 تا 55 سال به میزبانی استان قزوین به صورت گروه های دو نفره و سه نفره برگزار می شود.
مدیر مرکز دیجیتال قزوین خاطرنشان کرد: افتتاحیه این مسابقات روز چهارشنبه 9 اردیبهشت ماه ساعت 18 در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.