سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مسابقه تلفنی ستاره ها - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مسابقه تلفنی ستاره ها

Loading the player...

مسابقه از جمله برنامه هایی است که در ایجاد نشاط و پویایی وهیجان ومشارکت مردمی و بالا بردن سطح آگاهی و اطلاع رسانی در بین اقشار مختلف مردم مخاطبین زیادی دارد به همین منظور سیمای مرکز قزوین مسابقه ای تلفنی با نام " ستاره ها " طراحی نموده است  .

مسابقه تلفنی ستاره ها با رویکرد افزایش اطلاعات عمومی، ایجاد فضای رقابتی سالم، پرداختن به مناسبت های ملی و مذهبی، ایجاد انگیزه و نشاط در خانواده ها تهیه و تولید شده است.

مسابقه تلفنی" ستاره ها"  شامل شش مرحله  از شماره 1 الی 6 می باشد که شرکت کننده به دلخواه یکی از شماره ها را انتخاب می کند و بدین ترتیب مسابقه شروع می شود.

در این مسابقه شرکت کننده می بایست بتواند 5 مرحله از 6 مرحله طراحی شده را پاسخ دهد تا به خانه جایزه برسد. اگر فردی بتواند پاسخ تمامی مراحل را بدهد بیشترین امتیاز را کسب می نماید و جایزه برتر به ایشان تعلق خواهد گرفت.

برای  شرکت در برنامه مخاطبین محترم  نام و نام خانوادگی و سال تولد و تحصیلات را به شماره پیامک برنامه 09124829102 ارسال نمایند .

مسابقه تلفنی ستاره ها روزهای زوج از ساعت 19 و 10 دقیقه به مدت 35 دقیقه و به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.

سال تولید: 1395
  • تهیه کننده: آقای مرتضی آجوربندی
  • کارگردان: آقای محمد مهدی نحوی فرد
  • مجری: آقای نوید بهبودی
  • تصویر بردار: آقای حامد نوری