جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

مستندهای مرکز قزوین با موضوع معرفی رجال انقلابی، تحولات انقلاب و دفاع مقدس - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

مستندهای مرکز قزوین با موضوع معرفی رجال انقلابی، تحولات انقلاب و دفاع مقدس

مستندهای صداوسیمای مرکز قزوین با موضوع معرفی رجال انقلابی، تحولات انقلاب و دفاع مقدس و نیز چهره های فرهنگی از مهمترین بخش تولیدات این مرکز است.
آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با اشاره به سیر تحولات تاریخ انقلاب دراستان قزوین، نقش مبارزان انقلابی استان در جریان شکل گیری نهضت انقلاب و مبارزه با رژیم طاغوت گفت: دراین راستا صداوسیمای مرکز قزوین با نگاهی متمایز و همه جانبه تلاش داشته است که مبارزان انقلاب دراستان را معرفی و تحولات انقلاب و دفاع مقدس را در این زمینه تبیین نماید.
آقای معصومی فر افزود: مستندهای «سید احمد نصری» زندگی یکی از مبارزان انقلاب و استاندار اسبق قزوین و نماینده اسبق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی که شکنجه های ساواک را در کمیته ی ضد خرابکاری رژیم طاغوت تحمل نموده است، «معتمد نظام» نگاهی به زندگی سید مرتضی نبوی عضو مجمع تشخیص مسلحت نظام و عضو شورای حل اختلاف سران قوا، «شهید رجایی» نگاهی به زندگی دولت مرد انقلابی رئیس جمهور شهید محمدعلی رجایی(در حد طرح است) ، «طبیب عشق» بیان گوشه هایی از زندگی پروفسور عزیزی دانشمند ایرانی متولد قزوین ، «آن سالها» روایتی از تحولات انقلاب اسلامی در استان، «خاطرات یک بالکن» بیان وقایع رخ داده در میدان اصلی شهر قزوین بویژه وقایع انقلاب ، «مردان هور» دایره المعارف دفاع مقدس استان و «مأموریت در ساحل نیسان» تبیین نقش لشکر 16 زرهی قزوین در جنگ تحمیلی تولیدات فاخری هستند که بعنوان اسناد رسانه ای و مصور از مبارزان انقلاب، تحولات انقلاب و دفاع مقدس در صداوسیمای مرکز قزوین تولید شده است.
آقای معصومی فر تولید این آثار را در راستای غنی سازی برنامه های شبکه قزوین دانست و تصریح کرد: این آثار پس از تولید بصورت مستمر ، در ادوار و مناسبت های مختلف در رسانه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
آقای معصومی فر همچنین با اشاره به تعدد و تکثر رجال انقلابی و مبارز در قزوین و همچنین جایگاه این آثار در معرفی نسل اول انقلاب به نسل جوان، برلزوم حمایت استان از این گونه تولیدات تأکید کرد.
وی همچنین اظهار داشت: در صورت تأمین اعتبار ، صداوسیما آمادگی تولید و ساخت مستندهای فاخر از شخصیت ها و چهره های انقلابی استان را داراست.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین