سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | یک‌شنبه، ۱۰ مهر ۱۴۰۱

مستند مسابقه «مسجد ما» در شبکه قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

مستند مسابقه «مسجد ما» در شبکه قزوین

بگفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ مستند تلویزیونی «مسجد ما» با هدف احیای کارکردهای مساجد در زمان امروز با الگوگیری از صحبت های سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی در خصوص ضرورت توجه به مسجد در شبکه قزوین تولید و پخش می شود.  

علی رحیمی گفت: از آنجائیکه مساجد از دوران انقلاب تاکنون  نقش مهمی را در شکل گیری روحیه انقلابی و معنوی خانواده ها و اجتماع ایفا نموده اند، برنامه تلویزیونی «مسجد ما»  می کوشد تا در قالبی جذاب همچون مسابقه مفاهیم و کارکردهای مساجد را به تصویر کشیده و تعریف جدیدی را از این موضوع در فضای استان ایجاد کند.

وی افزود: این مستند مسابقه با ۱۲ گروه از  ۱۲ مسجد استان قزوین به عنوان شرکت کننده اجرا می شود که قرعه کشی چالش ها با حضور نماینده ولی فقیه آیت الله عابدینی صورت می گیرد. در مرحله اول از ۱۲ گروه ۸ گروه با رای داوری به مرحله دوم راه پیدا میکنند و در مرحله دوم از ۸ گروه،۴ گروه با نظر داوران به مرحله نهایی راه پیدا میکنند تا بر سر چالش ها به رقابت بپردازند. در این بین گروه برنامه ساز «مسجد ما»  از لحظه مشخص شدن چالش هر گروه همراه آن ها خواهد بود تا ایده، تصمیمات و اقدامات آن ها را به تصوی بکشد.

رحیمی خاطرنشان کرد: مسجد و مشکلات محله همسایه، مسجد و سلامت، مسجد و رسانه و مطالعه، مسجد و بانوان، مسجد و شادی و ایجاد فضای معنوی، مسجد ، خانواده ، سبک زنگی و فرزندآوری، مسجد کارآفرینی و تعاون، مسجد و دستگیری از نیازمندان، مسجد و جذب جوانان، چالش هایی است که مساجد شهدای حسینی ، جوادالائمه (ع)، امام حسین (ع)، امام صادق(ع)، حضرت ابوالفضل(ع)، خاتم النبیا(ص)، موسی بن جعفر(ع) مهرگان، امام صادق(ع) محمدیه، شهدای کربلا(س)، صاحب الزمان(عج) و مسجد زینبیه به آن ها می پردازند.

مستند مسابقه «مسجد ما»  در ۲۴ قسمت ۳۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی فاطمه باقری، نویسندگی و کارگردانی سجاد امیریزدانی براساس طرحی از حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نسب و با همکاری دفتر امام جمعه، امور مساجد، اداره اوقاف، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و  گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیما هرشب حوالی ساعت 22 در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه قزوین روی آنتن می رود.

 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین