جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

مستند های مرکز قزوین با موضوع شخصیت ها، رجال و مفاخر استان - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

مستند های مرکز قزوین با موضوع شخصیت ها، رجال و مفاخر استان

صداوسیمای مرکز قزوین با تولید مستندهایی از شخصیت ها، رجال و مفاخر استان نقش برجسته ای در معرفی این چهره ها به مخاطبان دارد.
آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین گفت: یکی از مأموریت های رسانه ی استانی تولید برنامه هایی با موضوع شخصیت ها، رجال و مفاخر استان است که این تولیدات بعنوان پشتوانه های فرهنگی رسانه محسوب می شوند.
آقای معصومی فر افزود: مستندهای تلویزیونی «نمی زیمی» سیری در زندگی بنیانگذار مکتب تفکیک علامه سید موسی زرآبادی، مستند «فضل نیکان»، «قصه پدر» و «تاجر زاده انقلابی» زندگی سیاسی و اجتماعی آیت ا... هادی باریک بین نماینده ی سابق ولی فقیه دراستان و امام جمعه سابق قزوین، «مدرس وارسته» زندگینامه شیخ هاشم مدرس قزوینی از استادان رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، «پاسیادپسرخاک» سیری در زندگی سید عباس ابوترابی نماینده مردم قزوین در اولین دوره مجلس شورای اسلامی، «سیمای بهشتی» زندگینامه آیت ا... شالی نماینده سابق مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، «علامه سید ابوالحسن رفیعی» استاد حضرت امام خمینی (ره)، تولیداتی هستند که به معرفی ابعاد شخصیتی چهره های برجسته ی استان و تشریح گوشه هایی از زندگی آنان  می پردازند که با هدف آشنا کردن مخاطبان با مفاخر، علما و نخبگان استان استان قزوین در رسانه، تبیین نقش علما و اندیشمندان قزوین در تاریخ و فرهنگ استان در سیمای مرکز قزوین تولید شده اند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین تصریح کرد: این چهره ها مفاخری هستند که در تاریخ استان و حتی کشور منشاء اثر بوده و دراین مستندها به ویژگی های شخصیتی، رفتاری، سلوک سیاسی و مشی اجتماعی آنان هم اشاره شده است.
وی خاطر نشان کرد: تولید مستندهای تلویزیونی مستلزم مقدماتی همچون پژوهش های علمی، تأمین اعتبار و انتخاب تیم رسانه ای برای تولید است که در صورت حمایت استان از صداوسیما، این مرکز می تواند موضوعات و دستمایه های گسترده تری را برای تولید محصولات فاخر انتخاب کند.
منبع: روابط عومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین