جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مشاهیر استان - نمایش محتوای صدا

 

 

مشاهیر استان

معرفی الگوهای مختلف اعم از مشاهیر استان و گمنامان موفق ؛ صدای مرکز قزوین را بر آن  داشته است که برنامه ای را جهت بیان موفقیت های مشاهیر استان در عرصه های مختلف تهیه و تولید نماید.

برنامه مشاهیر استان با ساختار کلامی پیامی آوایی به صورت ضبطی به تعداد کل 50 برنامه 20 دقیقه ای با ویژگی مخاطبی عامه مردم یکشنبه های هر هفته ساعت 13:30 از صدای مرکز قزوین پخش می گردد.

در برنامه مشاهیر استان سعی می شود ابعاد مختلف زندگی فرد مورد نظر و رموز موفقیت وی بررسی گردد. ضمنا افراد انتخابی از معاصرین بوده و افرادی که هم اکنون در قید حیاتند در اولویت خواهند بود.

اهداف برنامه آشنا شدن با سیره زندگی مشاهیر ، آشنا شدن با گمنامان موفق در زمینه های مختلف ، بیان رموز موفقیت در عرصه های مختلف می باشد. محورهای موضوعی برنامه نیز معرفی افراد موفق در حوزه های اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی ، علمی و اقتصادی و ... می باشد.

برنامه در ساختار فیچر با استفاده از گفتگوهای مختلف تولیدی یا ارشیوی با افراد مد نظر یا افراد صاحب نظر و کلام گزارشگر یا گوینده جهت اتصال بخشهای مختلف و در صورت لزوم مواد مختلف صوتی مثل موسیقی با کلام یا افکت یا برشی از فیلم و سریال می باشد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده : اکرم السادات میری

گوینده : شهناز خواجه وند و معصومه صادقی

گزارشگر : امیر علی اکبر بیک

نویسنده :اکرم السادت میری

صدابرداران : اکرم السادات میری و سعید دلاوری

تاریخ تولید: 1394