رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

مشاهیر قزوین - نمایش محتوای صدا

 

 

مشاهیر قزوین

Loading the player...
برنامه مشاهیر قزوین سه شنبه هر هفته ساعت 20:20 و تکرار آن جمعه ها ساعت 18:00 به مدت 20 دقیقه از صدای مرکز قزوین پخش می شود.
آشنا کردن مخاطب با زندگی نامه مشاهیر و مفاخر و قدردانی از آنها و الگو سازی برای قشر جوان جامعه امری مهم و ضروری می باشد و نظر به اینکه این گروه از افراد جامعه ، بخش اعظمی از عمر گرانمایه خود را صرف علم آموزی و تجربه اندوزی کرده اند ، زحمتشان در راه پیشرفت این مرز و بوم بر کسی پوشیده نیست ، بنا بر این پرداختن به موضوع مفاخر و مشاهیر و آشنا کردن مخاطب با زندگی نامه این افراد نشان از توجه جامعه اسلامی – ایرانی به زحمات آنها دارد که خود به نوعی قدر دانی از آنهاست و از طرفی دیگر الگو سازی برای قشر جوان خواهد. 
صدای مرکز قزوین در راستای معرفی مشاهیر و تلاش برای حفظ و معرفی انان به نسل حاضر و آینده، آشنا شدن با گمنامان موفق در زمینه های مختلف ، بیان رموز موفقیت در عرصه های مختلف و اطلاع رسانی به مردم و ارتقاء سطح تعلقات مردم نسبت به مفاخر بومی برنامه مشاهیر قزوین را تهیه و تولید می نماید.
برنامه در ساختار مستند گزارشی در صدد معرفی شخصیت های معاصر این استان در کلیه عرصه های علم، فن، هنر، ورزش، مذهب و .... می باشد و زوایای گوناگون شخصیتی این چهره های علم و معرفت را از جنبه های زندگی فردی – حیات اجتماعی – آثار و تالیفات – اساتید – شاگردان مورد بررسی قرار می دهد.
تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کننده: خانم صدیقه کریمی
  • گزارشگر: آقای محمد مهدی توکل