جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مشق

Loading the player...

برنامه مشق در روزهای دوشنبه هر هفته ساعت 22:30 و تکرار آن سه شنبه ها ساعت 9:40، چهارشنبه ها ساعت 16:15  به مدت 15 دقیقه از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.

شهر قزوین از گذشته مهد خوشنویسی ایران بوده است. هنر خوشنویسی رشد و تکامل خود را مدیون هنر دست اساتید این شهر است. لذا این هنر در میان جامعه عام قزوین مغفول مانده است. خط ابزاری است مورد نیاز همه و تلویزیون فراگیرترین رسانه موجود. از این رو سیمای مرکز قزوین با تولید برنامه مشق فرصتی مناسب برای کاهش فاصله بین هنر و مردم  فراهم می آورد.

از اهداف برنامه بسط و گسترش هنر خوشنویسی در میان اقشار مختلف جامعه – افزایش سطح فرهنگ عمومی – پررنگ کردن وجه فرهنگی و هنری قزوین می باشد.

در سری جدید این برنامه آموزش خط نستعلیق با قلم و مرکب مد نظر قرار گرفته است. برنامه شامل آیتمهایی مانند: آموزش استاد-  وله گرافیکی- سرمشق می باشد.

سال تولید: 1395
  • تهیه کننده: آقای رامین احمدی
  • کارگردان: آقای رامین احمدی
  • تصویربرداران: آقایان علی مهدی زاده، حسن ناصری، مهدی رحمتی پور
  • گرافیک: آقای رامین احمدی
  • خوشنویس: آقای استاد احمد پیله چی قزوینی


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه خوبی است من سری های قبلی برنامه را... محمد علی ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۱۱:۵۱
برنامه خوبی بود مخصوصا آموزش خط تحریری کریم ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۳:۳۳
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شماها عزیزان... بلال احمد ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۰۹:۳۰

بلال احمد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی شماها عزیزان و تشکر از برنامه بسیارعالی شما. برنامه اموزش خطاطی با قلم و مرکب برنامه بسیار مفیدی است. لطفا خواستم بدانم چگونه میتوانم ویدیوهای قسمتها ی گذشته این برنامه (مشق ) اموزش خطاطی با قلم و مرکب را مشاهده کنم. تشکر راهنمایی فرمایید.
+1 (5 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۰۹:۳۰
کریم
برنامه خوبی بود مخصوصا آموزش خط تحریری
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۳:۳۳
محمد علی
سلام برنامه خوبی است من سری های قبلی برنامه را دیدم ولی اموزش خطاطی با قلم و مرکب را دوست داشتم که در سری جدید اموزش داده می شود.ممنونم
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ ۱۱:۵۱