حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

مصاحبه با مدیر تولید صدای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

مصاحبه با مدیر تولید صدای مرکز قزوین

رادیو قزوین و حرکت در راستای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)
یکی از مهمترین رسالت های رسانه توجه به فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)است؛ به همین منظور گفتگویی داریم با آقای گوهری مدیر محترم صدای مرکز قزوین تا در مورد این رسالت بیشتر برای شما مخاطبان عزیز توضیح بدهند.
آقای گوهری با عرض سلام و خسته نباشید؛ در ابتدا دهه مبارک فجر را خدمت شما تبریک می گوییم بفرمائید که رادیو قزوین در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)در حوزه های اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی چه اقداماتی داشته است.
بنده هم خدمت شما و مخاطبان عزیز رادیو قزوین سلام و عرض ادب دارم؛ به حضورتان عرض شود که منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی)  بعنوان اصلی ترین و مهمترین سند فرادستی رسانه همواره مبنای تولید برنامه و محتوا برای ماست.
بر این اساس ما وظیفه داریم در چارچوب استراتژی های برنامه سازی و با بهره گیری از ظرافت ها و خلاقیت های هنری در این راستا حرکت کنیم.
مهمترین رویکرد رادیو قزوین در حوزه ی اقتصاد مقاومتی چیست؟
همانطور که استحضار دارید؛ اقتصاد مقاومتی یک رویکرد جهادی به مؤلفه ی تجارت و بازرگانی است که در اصل نسخه ی بومی و منطبق بر ساختار اقتصادی کشور برای توسعه و شکوفایی است؛ بنابراین ما بعنوان رسانه در تعامل به صاحبان حِرَف و مشاغل، صنعتگران، تجار و بازرگانان این مسأله را تبین می نماییم.
آیا در حوزه ی اقتصاد مقاومتی برنامه ای هم دارید؟
بله برنامه ی رادیویی «ما می توانیم» مشخصاً با محوریت اقتصاد مقاومتی درحال حاضر از رادیو قزوین پخش می شود؛ این برنامه با هدف تحقق شعار سال در استان، تقویت روحیه استقلال اقتصادی و خود باوری، ترغیب جوانان به خلاقیت و خود اتکایی، تبیین مزایای اقتصاد درون زا بر اقتصاد وابسته، تشویق فعالان بخش صنعت، کشاورزی و تجارت به توسعه ی فعالیت های خود و همچنین تبیین توانمندی ها و ظرفیت های اقتصادی استان از رادیو قزوین پخش می شود.
باید به عرض برسونم که رادیو قزوین در سایر برنامه های خود بصورت ظریف این موضوع رو تبیین می کند؛ مثلاً در برنامه ی خانواده به مسأله ی معیشت و اقتصاد خانواده در چارچوب اقتصاد مقاومتی پرداخته می شود و یا در سایر برنامه ها، رویکرد و سمت و سوی برنامه معطوف به اقتصاد مقاومتی است.
در سایر حوزه ها مثل سبک زندگی هم برنامه دارید؟
بله؛ اتفاقاً یک برنامه ای با عنوان «کلبه مهر» از رادیو قزوین پخش می شود که دقیقاً به همین موضوع می پردازد؛ این برنامه با حضور کارشناسان خانواده و تعلیم و تربیت از رادیو قزوین پخش می شود که در مسیر تبیین سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی به مخاطبان است.
در سایر برنامه های رادیویی هم تهیه کنندگان ما نیم نگاهی به موضوع سبک زندگی دارند؛ مثلا در برنامه ی نوجوانی و برنامه های زنده ی دیگر همواره به این موضوع می پردازند.
در خصوص دهه فجر چه برنامه هایی دارید؟
دهه فجر که در این روزها اصلی ترین محور برنامه های ما محسوب می شود؛ ما ویژه برنامه ی «میدان انقلاب»، نمایش رادیویی «پادگان» و برنامه ی زنده ی پنجره ی شبانه با موضوع دهه فجر این ایام هر شب از رادیو قزوین پخش می شود.
در واقع ما هر شب و هر روز با برنامه های پر طراوت دهه فجر میهمان خانه های مردم هستیم.
سپاس از اینکه با ما هم صحبت بودید؛ در پایان نکته ای هست که برای مخاطبان بگوئید.
خبر فقط سپاس از زحمات شما همکاران محترم روابط عمومی و دفتر که این فرصت را فراهم کردید.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162230

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین