جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین


مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین امروز معرفی شد.
به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، امام جمعه موقت تهران در مراسم معارفه سعید انبارلویی مدیرکل صدا وسیمای مرکزمعرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین قزوین گفت: جامعه‌ی امروز بیش از پیش به وحدت و همدلی نیاز دارد و رسانه ملی در استحکام این وحدت بسیار تاثیرگذار است.
حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن ابوترابی فرد با تاکید بر تحلیل عالمانه مشکلات و پرهیز از سطحی نگری افزود: رسانه ملی باید ریشه‌های مشکلات را تبیین کند و به مردم اطلاع دهد تا مانع از بروز چالش‌های جدی شود.
استاندار قزوین نیز در سخنانی، نقش رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی در شفاف سازی و مبارزه با فساد را بسیار مهم خواند.
عبدالمحمد زاهدی با بیان اینکه نقش رسانه ملی در همه عرصه‌ها در کشور بی بدیل و تاثیرگذار است گفت: در زمان جنگ سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای در جهان، رسانه ملی طلایه دار و فرمانده میدان است.
او اضافه کرد: در این شرایط برای حفظ وحدت و یکپارچگی، باید یک صدای واحد از همه رسانه ها، تریبون ها، محافل و گروه‌ها شنیده شود و آن، در جهت ایجاد، ارتقا و نمایش وحدت است.
استاندار با بیان اینکه نقشی که رسانه ملی و واحد‌های استانی با توجه به اقلیم‌ها و فرهنگ‌های متفاوت در ارتباط با توسعه منطقه‌ای در کشور دارند گفت: رسانه ملی در مراکز استان‌ها از یک طرف به ویژگی‌های درون استانی می‌پردازد و از طرف دیگر رابط اخبار استانی و کشوری است که این مهم در صدا و سیمای تازه تاسیس قزوین، به خوبی نمود دارد.
مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز قزوین نیز در سخنانی با اشاره به ظرفیت های بزرگ فرهنگی، اقتصادی و فرهنگی این استان، خواستار هماهنگی همه دستگاه ها در معرفی شایسته قزوین شد.

مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین هم گفت: با اجرای اقتصاد مقاومتی در کنار ظرفیت پویای نسل جوان، می توان از تحریم ها عبور کرد و وظیفه رسانه ملی معرفی و تقویت این ظرفیت هاست.
در این مراسم از خدمات ۴ ساله ابوالفضل معصومی فر مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز قزوین تجلیل و سعید انبارلویی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین