جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

من این لباس را میپوشم - نمایش محتوای صدا

 

 

من این لباس را میپوشم

این نمایش در یک قسمت  35 دقیقه ای از طرف گروه نمایش صدای قزوین و به تهیه کنندگی آقایان طاهری کیا و خدایی تهیه و تولید گردیده .

پیام و هدف این نمایش دوری از نامحرم و جلوگیری از نگاه به نامحرم و از آنجا که مساله توجه دادن مردم به خصوص جوانان به رعایت اصول شرعی و حفظ شئون اسلامی در مراسمات عزاداری و جلب نظر مخاطبان به اثر گذاری آئین دینی و مذهبی بر روی افراد و استحکام اعتقادات از ضروریات زمانی حاضر است این نمایش تهیه وتولید گردیده است .
در این نمایش جوانی به اسم یاسر که دوستار دختری به نام رباب است و قصد برقراری ارتباط و جلب نظر او و درخواست ازدوا ج از ایشان را دارد ، دائما به دنبال اوست در این نمایش در لوکیشن یک تعزیه یاسر با حرکات مختلف سعی در جلب توجه رباب را دارد که هربار با مخالفت و تذکر مردم روبرو میشود . در ادامه یاسر به فکر اجرای تعزیه جهت رسیدن به نیتش را میکند و به دنبال خواهش و التماس از یکی از مسئولین تعزیه موفق می شود در قسمت مربوط به لباس بازیگران تعزیه مشغول به کارشود . در ادامه همکاری یاسر با این برنامه اتفاقاتی می افتد و یاسر متوجه احترام و اهمیت مجلس عزای امام حسین می شود و بسیار منقلب می گردد.یاسر هم همانجا توبه کرده و نذر می کند اگر بتواند با رباب ازدواج کند هر سال خادم تعزیه باشد .سپس فضای نمایش تغییر کرده و مشخص می شود در بیمارستانی هست و صدای مراسم عزاداری از بیرون به گوش میرسد بله این مرد همان یاسر است که در پیری و در حال مریضی در بیمارستان است و از زنش که همان رباب باشد میخواهد که اورا برای ادای نذر خود به مجلس عزاداری ببرد .

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه وگارگردان : مهدی خدایی

دستیار تهیه : سحر حاجی آقاسی

صدابردار : مهدی خدا بنده لو

بازیگران : میثم گودرزی ، محسن گیلک زاده ، ابراهیم میر قاسمی ، سحر حاجی آقاسی ، شهرام میر وهابی ، کبری معصومی ، مهدی خدایی

تاریخ تولید: 1393