جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

میدان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

میدان

ورزش و فعالیت های ورزشی در زندگی روزمره مردم با توجه به زندگی ماشینی حائز اهمیت می باشد. لذا پرداختن به مقوله ورزش و ترویج فرهنگ ورزش در بین مردم بسیار مهم می باشد.

برنامه میدان با هدف ترغیب و تشویق مردم به امر ورزش تولید می شود. این برنامه به چند بخش متفاوت تقسیم می شود: 1- توجه به رویدادها و اتفاقات ورزش در استان   2- بررسی عملکرد ورزشی هیئت ها با حضور در بین ورزشکاران و تهیه گزارش از فعالیت های آنان در آن رشته ورزشی   3- پرداختن به فعالیت های ورزشی شهرستانها و شهرهای استان.

میدان در 100 برنامه 15 دقیقه ای با تهیه کنندگی آقای حسن ناصری و کارگردانی مسعود مهدی از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده: حسن ناصری

کارگردان: مسعود مهدی



جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ميخواستم بدونم مسابقات دانشجویان غیر ایرانی... مرتضی موسوی ۱۳۹۴/۰۳/۶ ۲۲:۱۱
با سلام و خسته نباشی خدمت تمامی دست اندر کاران... رضا عباسپورعظیمی ۱۳۹۴/۰۳/۱۳ ۲۰:۵۰

رضا عباسپورعظیمی
با سلام و خسته نباشی خدمت تمامی دست اندر کاران برنامه بسیار خوب میدان در راستای اعتلا و شناساندن ورزش به عموم مردم عزیز.
خواهشمندم از ورزشهای فعال در استان به صورت سبکی نیز گزارش تهیه فرمایید . چون فدراسیون های مانند کونگ فو ، ووشو، کاراته و دیگر ورزش های رزمی دارای چندین سبک متفاوت هستند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۱۳ ۲۰:۵۰
مرتضی موسوی
ميخواستم بدونم مسابقات دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه بین المللی امام خمینی که از طریق برنامه میدان پخش شد فیلم این گزارش در این سایت قرار داده میشه یا نه؟ اگه قرار داده نمیشه چه جوری میتونیم گیرش بیاریم ممنون میشم جواب بدین
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۶ ۲۲:۱۱