جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

میدان انقلاب - نمایش محتوای صدا

 

 

میدان انقلاب

با وجود همه ناباوریها و تمامی تلاش هایی که در سطح بین المللی برای حفظ رژیم شاه و جلوگیری از موفقیت امام خمینی (ره) بعمل آمد، انقلاب اسلامی در مبارزات خویش پیروز گردید و از این جهت پیروزی آن بیشتر به یک معجزه شبیه بود تا تحولی عادی. پیروزی انقلاب اسلامی درایران تنها یک حادثه داخلی برای تغییر یک رژیم سیاسی نبود، بلکه همان گونه که بسیاری از دولتمردان آمریکایی، اسرائیلی و اروپایی در خاطرات خود از آن روزها تعبیر کرده اند، انقلاب از دیگاه آنان زلزله ای ویرانگر برای جهان بود.

با توجه به اهمیت انتقال ارزشهای انقلاب به نسل امروز و پاسداشت این ارزشها برای نسل آینده و نیز آگاهی رسانی از برنامه های دهه ی مبارک فجر، صدای مرکز قزوین اقدام به تهیه و تولید برنامه ای با عنوان «میدان انقلاب » نموده است.

آیتم های عمده این برنامه شامل:

  • تقویم تاریخ انقلاب اسلامی در قزوین: گوینده مطالب تاریخ انقلاب اسلامی در قزوین را به صورت تیتروار بیان می نماید.
  • کارشناسی سیاسی- تحلیلی: کارشناس سیاسی- اجتماعی درباره ی موضوع برنامه با عنایت به انتخابات پیش رو، صحبت می نماید.
  • ره یافتگان: معرفی یکی از شهدای انقلاب اسلامی قزوین به صورت کوتاه
  • مردان روزگار ماندگار: معرفی شخصیت های انقلابی استان قزوین
  • دهه فجر در کلام بزرگان: پخش کلام گرم و نغز بزرگانی همچون حضرت امام خمینی(ره) ، رهبر انقلاب، شهیدان مطهری و بهشتی و دیگر علما و بزرگان .
  • مسابقه زنده تلفنی دنباله دار: در برنامه هر روز سه سوال مطرح می گردد و شنوندگان برای پاسخ دادن به صورت مستقیم با برنامه تماس می گیرند و به سوالات پاسخ می دهند. در پایان دوازده قسمت برنامه به سه شنونده محترم که بیشترین پاسخ را در طول دوازده برنامه به سوالات داده اند هدیه تقدیم می گردد.

علاوه براین ، گزارشهای متنوع از جشن های انقلاب در سطح استان و موسیقی های انقلابی ، تهیه و پخش می شود.

میدان انقلاب در 12 قسمت 75 دقیقه ای بصورت زنده به تهیه کنندگی: احسان هنرمندنیا - گویندگان: سیده زهره فخارو زهره تقی پور- نویسنده: مریم قلی خانی- گزارشگر:نوید بهبودی در ایام دهه فجر از صدای مرکز قزوین تهیه ، تولید و پخش می گردد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: احسان هنر مندنیا

گویندگان: سیده زهره فخارو زهره تقی پور

نویسنده: مریم قلی خانی

گزارشگر: نوید بهبودی

تاریخ تولید: 1394