رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

میدان انقلاب - نمایش محتوای صدا

 

 

میدان انقلاب

  • تهیه کننده: خانم آرزو شهنواز
  • دستیار تهیه: خانم پوران عزیزپور
  • نویسندگان: خانم آرزو شهنواز، آقای احسان هنرمندنیا
  • گزارشگر: خانم پریسا نقی زاده
 
برنامه میدان انقلاب در تاریخ های 95/11/12 تا 95/11/22 ساعت 18:45 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
ایمان به خدا، وحدت کلمه و رهبری امام امت از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود. انقلاب اسلامی ایران هم در پیدایش هم در کیفیت مبارزه و هم در انگیزه انقلاب و قیام از همه انقلاب ها جداست، این انقلاب تحفه الهی و هدیه غیبی بود که از جانب خداوند منان بر ملت مظلوم عنایت شد. روزهای پیروزی انقلاب اسلامی روزهایی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست.
 صدای مرکز قزوین در راستای انتقال ارزشهای انقلاب به نسل امروز و پاسداشت این ارزشها برای نسل آینده و نیز آگاهی رسانی از برنامه های دهه ی مبارک فجر، برنامه ای با عنوان «میدان انقلاب » را تهیه و تولید نموده است.
اهداف تولید برنامه شامل تبیین مبارزات، اهداف و اقدامات مردم و مسئولان و مبارزان در پیروزی انقلاب اسلامی، بررسی آثار و نتایج انقلاب اسلامی از آغاز تا پیروزی، بررسی شرایط و وظایف نسل دیروز و امروز انقلاب می باشد.
برنامه شامل آیتمهای متنوعی مانند: آرم شروع، کلام گوینده، بخش های گزارشی، بخش مصاحبه با انقلابیون هم استانی، تلفن و پیامک های مردمی، بخش های نمایشی، مسابقه زنده تلفنی، روزشمار انقلاب، موسیقی باکلام و بی کلام می باشد. 
سال تولید: 1395