جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

نشاط - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نشاط

Loading the player...

نشاط

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سروکار دارند. برخی از مردم ورزشکار حرفه ای هستند و گروهی ورزشکار آماتور، گروهی طرفدار و علاقمند به دیدن برنامه های ورزشی بوده و عده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

این برنامه به منظور ترویج فرهنگ پهلوانی و ایجاد نشاط و شادابی بین مردم و داشتن نگاه کارشناسانه به ورزش استان تولید و پخش می شود.

نشاط با توجه به موضوع هر برنامه به چند بسته جداگانه تقسیم می شود. این بسته ها شامل:  - بسته گزارشی از ورزشکاران و بیان انتقادها و پیشنهادهای آنان  - اخبار روز (ورزشی) و اطلاع رسانی در خصوص آن  - انعکاس فعالیت بانوان در خصوص رشته های ورزشی و گزارش از قهر مانی و مدال آوران آن رشته ها و معرفی پیشکسوتان ورزشی به منظور الگو قرار دادن آنان برای جوانان.

نشاط از آیتم های متنوعی برخوردار است و یکی از این آیتم ها ، ارسال تصاویر از سوی بینندگان محترم است که از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.

این برنامه بصورت 50 برنامه 60 دقیقه ای و به تهیه کنندگی آقای حسن ناصری و کارگردانی محمد مهدی نحوی فرد جمعه شب ها، بعد از اخبار ساعت 22  از سیمای مرکز قزوین بصورت زنده تولید و پخش می گردد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده: حسن ناصری

کارگردان: محمد مهدی نحوی فرد