سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نشان ملی مرغوبیت یک برند در عرصه صنایع دستی است - نمایش محتوایی خبر

 

 

نشان ملی مرغوبیت یک برند در عرصه صنایع دستی است

نشان ملی مرغوبیت یک برند در عرصه صنایع دستی است

 

 

 

 

 

 

 

نشان ملی مرغوبیت یک برند در عرصه صنایع دستی است

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛معاون توسعه فنی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: نشان ملی مرغوبیت یک برند در عرصه صنایع دستی است.
مرضیه ترکمانی در گفت و گو با خبرگزاری صدا و سیما؛ در حاشیه سومین دوره نشان ملی صنایع دستی شمال کشور در قزوین افزود: هنرمندانی که این نشان را دریافت میکنند برای دریافت تسهیلات و شرکت در نمایشگاه ها در اولویت هستند.
به گفته وی پس از بررسی آثار توسط داوران، نشان ملی مرغوبیت به صاحبان صنایع اعطا می شود.
ترکمانی افزود: هنرمندان دارای نشان ملی مرغوبیت، ضمن بهره مندی از امکان فروش بهتر آثار، می توانند از تسهیلات سازمان صنایع دستی نیز استفاده کنند
معاون توسعه فنی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: از باب سیاست های حمایتی هم تمام اولویت های ما متمرکز برآثاری است که نشان ملی و یا نشان شورای جهانی صنایع دستی و نشان بین المللی دریافت می کنند.
به گفته ترکمانی، داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی منجر به حمایت از صنعتگران  و حمایت از بازار شده و امیدواریم شاهد تولید کیفی با استاندارد جهانی باشیم .
در سومین دوره نشان ملی صنایع دستی شمال کشور 350 اثر از هنرمندان استان های قزوین ، زنجان ، گلستان ،البرز ، گیلان ، مازندران و سمنان برای دریافت نشان ملی مرغوبیت  به مدت چهار روز در قزوین با هم رقابت می کنند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و احترام لوگو یا آرم سازمان میراث فرهنگی... حسن ولی زاده ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ ۱۱:۲۳
سلام علیکم با توجه به دقت نظر و راهنمائئ آقای ولی... مهدی رسائی ۱۳۹۴/۰۹/۲ ۰۹:۲۸

مهدی رسائی
سلام علیکم
با توجه به دقت نظر و راهنمائئ آقای ولی زاده در این خصوص(متن بالا) ، جالبه که باز هم صدا و سیما حاضر نیست اشتباه خود را اصلاح کند و همچنان همان لوگو اشتباه میراث فرهنگی در این سایت وجود دارد. بواقع جریان چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲ ۰۹:۲۸ در پاسخ حسن ولی زاده
حسن ولی زاده
با سلام و احترام
لوگو یا آرم سازمان میراث فرهنگی که در ارتباط با این خبر آورده شده قدیمی و در واقع اشتباه است . بیش از ده سال پیش سازمان صنایع دستی که با این مجموعه ادغام شد و این لوگو تغییر کرد ، در متن این نشان نوشته : سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گنجانده شده است که برای سازمان خبری چون صدا و سیما که خود انتشار دهنده تازه های اخبار کشوری میباشد زیبنده نیست چنین اشتباه مهمی را انجام دهد . با عرض پوزش و سپاس بیکران.
+4 (4 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ ۱۱:۲۳

جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.