سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

نشست مشترک مدیران رسانه و نمایندگان خانه ملت - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

نشست مشترک مدیران رسانه و نمایندگان خانه ملت

نشست مشترک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل و معاونان صداوسیمای مرکز قزوین برگزار شد.
در این نشست مدیر کل صدا و سیما با اشاره به نقش و تاثیر گذاری رسانه ملی در افکار عمومی از تغییر رویکرد دشمن از قدرت سخت به جنگ نرم و رسانه ای سخن گفت.
 معصومی فر با اشاره به فعالیت 217 شبکه فارسی زبان از 25 هزار شبکه ماهواره ای گفت: برنامه ریزان این شبکه ها در تلاشند با تولید فیلم و سریال اهداف خود را در کشور ما دنبال کنند.
معصومی فر به تنگناهای مالی صدا و سیما هم  اشاره کرد و گفت : به عنوان مثال برای اجرای 30 طرح نیمه تمام سیگنال رسانی که از سالهای قبل باقی مانده ، نیازمند 30 میلیارد تومان اعتبار هستیم .
 مدیرکل صدا و سیما با قدردانی از حمایت های  نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب تبصره 17 قانون بودجه خواستار همراهی بیشتر آنان در اجرایی شدن این تبصره در استان شد.
  معاونان خبر ، صدا ،  سیما  ، فنی و برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز قزوین هم با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه‌های کاریشان تغییرفرهنگ را موضوع اصلی جنگ رسانه ای شبکه های ماهواره ای دانستند و خواستار توجه بیشتر  نمایندگان به این حوزه شدند.
داوود محمدی نماینده مردم قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی از رسانه ملی به عنوان یکی از  ارکان مهم فرهنگ ، توسعه و تبلور اقتصاد مقاومتی یاد کرد.
محمدی با اشاره به اینکه  بودجه رسانه ملی متناسب با رسالت های آن نیست از آمادگی نمایندگان برای اجرایی شدن تبصره 17 قانون بودجه در استان خبر داد.
تبصره 17دستگاه های اجرایی را مجاز دانسته تا  2 درصد از بودجه خود را در صدا و سیما به تولید برنامه اختصاص دهند.  
روح الله بابایی صالح نماینده مردم بویین زهرا و آوج هم صدا و سیما را سنگر اول جنگ نرم دانست و  از ضرورت حمایت از رسانه ملی سخن گفت.
بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی هم از نقش مهم برنامه سازان صدا و سیمای مرکز قزوین در ارتقا ء و شناساندن فرهنگ بومی استان سخن گفت .
سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم فرهنگ را زمینه ساز رشد و توسعه اقتصادی دانست وبر حمایت نماینده گان از رسانه ملی  به عنوان بزرگترین مرکز فرهنگی  کشور تاکید کرد.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین