حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

نشست همفکری برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

نشست همفکری برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان

نشست همفکری برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان؛ با حضور خادمین قرآن استان در صداوسیمای مرکز قزوین برگزار شد.
دراین جلسه آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با اشاره به برگزاری مراسم روخوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان طی سال های گذشته گفت: صداوسیمای مرکز قزوین با پخش برنامه ی ترتیل قرآن کریم در ماه رمضان سال های 94، 95 و 96  در بین مراکز 33 گانه کشور همواره بعنوان یکی از مراکز برتر انتخاب شده است که این موفقیت در کنار همکاری، تعامل سازنده و مشارکت دستگاههایی همچون اداره کل اوقاف و امور خیریه، اداره کل تبلیغات اسلامی استان و برخی دستگاه های دیگر حاصل شده است.
آقای معصومی فر در ادامه بهره گیری از استعدادهای جوان استان در حوزه ی قرآن و توجه به شکوه و نشاط برنامه های قرآنی را از لازمه های مراسم جمع خوانی قرآن کریم دانست و آمادگی صداوسیمای مرکز قزوین را برای ایجاد انگیزه و ترغیب نسل جوان به حضور در برنامه های جمع خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
آقای وفاپور مشاور استاندار در امور قرآنی و فرهنگی هم ضمن مثبت ارزیابی کردن سطح کیفی قاریان استان، از صداوسیمای مرکز قزوین، ادارات کل تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه ی استان بخاطر مشارکت در برگزاری و انعکاس مطلوب مراسم ترتیل قرآن کریم در ماه مبارک رمضان تشکر و قدردانی و ابراز امیدواری کرد: برای امسال مکان مناسب و زیبنده تری برای برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم تمهید شود.
وی همچنین از رسانه ی استانی بخاطر اهتمام ویژه در شب های قدر، پخش دعای جوشن کبیر بصورت زنده از عتبات و پخش زنده ی ندای روحبخش اذان در اوقات شرعی قزوین بصورت زنده تشکر و قدردانی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین نعمت الهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هم درادامه بر ضرورت استفاده از استعدادهای جوان در شهرستان ها و اتخاذ تدبیر لازم برای انتخاب مکان مناسب و مطلوب که مجهز به سیستم صوتی خوب باشد تأکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین عادلی مدیرکل اوقاف و امور خیریه ی استان هم دراین نشست ضمن قدردانی از فعالان حوزه ی قرآن بر ضرورت فرهنگ سازی برای ایجاد انسجام و هماهنگی بیشتر بین قاریان و همچنین برگزاری مراسم ترتیل خوانی در شهرستان های استان تأکید کرد.
آقای قلی پور مسئول دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی استان هم درادامه از صداوسیمای مرکز قزوین بخاطر توجه به قرآن تشکر و آمادگی این دارالقرآن را برای فراخوان نسل جوان جهت حضور در برنامه های زنده ی رسانه اعلام کرد.
آقای هواسی قائم مقام صداوسیمای مرکز قزوین هم درادامه خواستار تنوع و خلاقیت بیشتر در برنامه های قرآنی شد تا جلوه ی رسانه ای آن بیش از پیش نمایان شود.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 


شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین