سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

نماز ظهر عاشورا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نماز ظهر عاشورا

نماز ظهر عاشورا

همزمان با ظهر عاشورا خیل عظیمی از عزاداران حسینی و هیئت های مذهبی در سراسر استان درعمل به پیام عاشورا و در امتداد سوگواری خود در رثای حسین‌ابن‌علی(ع) و یاران با وفایش نماز ظهر عاشورا را اقامه کردند.

خیل عزاداران قزوینی ظهر عاشورا با شنیدن بانگ الله اکبر در صفوفی بهم فشرده به نماز ایستاده و مهمترین تاکید امام حسین (ع) را به امامت حجت الاسلام والمسلیمن عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه قزوین اقامه کردند.
خیابانهای منتهی به بارگاه ملکوتی امامزاده حسین(ع) نیز مملو از مشتاقان حضرت اباعبدلله الحسین (ع) بود که نمازگزاران نماز جماعت ظهر عاشورا را برگزار کردند.

مردم استان قزوین در این روز با حرکتی معنوی، عشق و ارادت خود را به ائمه معصومین(ع) نشان دادند تا جهانیان بدانند مسلمانان شیفته سالار شهیدان هستند.

دسته های عزاداری در استان قزوین پس از برگزاری مراسم سینه زنی و نوحه خوانی و نشستن در سوگ سالار شهیدان در پیروی از امام همام خویش و عمل به فلسفه نهضت عاشورا که همانا احیای امر به معروف و نهی از منکر و اقامه نماز بود، ظهر عاشورا با شنیدن صدای اذان، صفوف نماز را تشکیل داده و با چشمانی گریان و دلهایی محزون نماز ظهر عاشورا را اقامه کردند.

نماز ظهر عاشورا به تهیه کنندگی آقای بهرامی و کارگردانی آقای مهدی و تصویربرداران آقایان قدیمی، مهدیزاده، حدادی بصورت زنده و مستقیم از امامزاده حسین(ع) از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش گردید.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده : آقای بهرامی

کارگردان : آقای مهدی

تصویربرداران: آقایان قدیمی، مهدیزاده، حدادی