رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸

نماز عید فطر 94 – قزوین - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

نماز عید فطر 94 – قزوین

نماز عید فطر 94 – قزوین

Eid ul Fitr prayers 94 – Qazvin

نماز عید سعید فطر امسال روز شنبه به امامت حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی راس ساعت 7:30 صبح در مسجدالنبی قزوین برگزار گردید.درهای مسجدالنبی قزوین از ساعت 6:30 صبح به روی نمازگزاران باز شد و پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطریه در مسجدالنبی آماده دریافت زکات فطریه نمازگزاران بودند.

برای شرکت در نماز عید سعید فطر که به معنای گرفتن جایزه یک ماه بندگی است باید مقدمات لازم را فراهم کرد.شرکت در نماز عید سعید فطر شرکت در جشن موفقیت بوده و یا اهل التقوا و المغفره یعنی ای خدایی که ما را به تقوا دعوت کردی و گناهان ما را بخشیدی ممنون هستیم که در این یک ماه را به فضایل اخلاقی رهنمون ساختی.

همه با علاقه و شوق برای گرفتن این جایزه به سمت جشن یک ماه بندگی رهسپار خواهیم شد.خطبه‌های نماز عید فطر بعد از نماز خوانده می‌شود که لازم است نمازگزاران به صورت کامل در آن حضور داشته باشند.امامزادگان و بقاع متبرکه استان نیز در روز عید فطر میزبان نمازگزاران بوده و نماز عید فطر در شهرهای مختلف برگزاری می‌شود.

کارت‌های منقش به دعای قنوت عید نیز آماده شده که در صبح روز عید در محل‌های برپایی نماز عید فطر بین مردم استان توزیع گردید.