حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

نمایشگاه تجهیزات پزشکی - نمایش محتوایی خبر

 

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی

 
نمایشگاه تجهیزات پزشکی در قزوین برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از برگزاری سومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی همزمان با سومین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی در قزوین خبر داد.
هادی طاهرخانی گفت: سومین  نمایشگاه تجهیزات پزشکی همزمان با سومین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ آبان ماه به مدت چهار روز برگزار می شود.
بگفته ی وی : این نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰ تولیدکننده و عرضه‌کننده تجهیزات پزشکی، محصولات آرایشی و بهداشتی در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی آغاز به کار خواهد کرد.
وی ادامه داد: آشنایی متخصصان و فعالان این عرصه با تازه‌ترین تحولات و محصولات قابل‌ارائه در حوزه‌های مرتبط با عناوین نمایشگاه، تبادل تجربیات، ارتیاط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف کننده، ارتقای آگاهی عموم مردم درزمینه معیارها و استانداردهای حاکم در بخش بهداشت و خدمات و تجهیزات پزشکی و آرایشی و بهداشتی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
طاهرخانی در پایان افزود: سومین  نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی همزمان با سومین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی  در مدت برگزاری از ساعت۱۵:۳۰ الی ۲۱:۳۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی (ره)، جنب صدا و سیما آماده بازدید علاقه‌مندان است.
منبع:خبرگزاری صداوسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.